Boş Vakitlerini Sanatla Doldurdular - Son Dakika

Boş Vakitlerini Sanatla Doldurdular

05.06.2014 15:14
Boş Vakitlerini Sanatla Doldurdular

Zeytinburnu Belediyesi'nin 2009 yılından beri düzenlediği ve bugüne kadar 4200 kişiyi mezun ettiği Kültür Sanat Kursları beşinci yılında yaklaşık 800 kursiyeri mezun edecek.

Müzikten fotoğrafa, yağlı boyadan geleneksel sanatlara, diksiyondan tiyatroya 19 branşta ücretsiz eğitim gören kursiyerler 08 Haziran Pazar günü saat 15.00'da başlayacak Mezuniyet Şöleni ile M.E.B onaylı sertifikalarını Zeytinburnu Belediye başkanı Murat Aydın'dan alacaklar.

Ebru, rölyef, hat, fotoğraf, yağlıboya, minyatür, karikatür, temel resim branşı kursiyerlerinin hazırladığı yılsonu sergisi açılışıyla başlayacak program, daha sonra müzik branşı kursiyerlerinin vereceği konser ve halk oyunu gösterileriyle devam edecek.

Bu yılki mezuniyet şöleninde bir ilk de gerçekleşecek. Hattat Dr. Süleyman Berk, uzun yıllar hüsn-i hat dersi verdiği beş öğrencisine icazet verecek.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500
Zeytinburnu'nda iftarda çorba, yatsıda salep ikramı Zeytinburnu'nda iftarda çorba, yatsıda salep ikramı Buz hokeyi: Intercity Erkekler Süper Ligi Buz hokeyi: Intercity Erkekler Süper Ligi Zeytinburnu Belediyesi elektriğini üretmeye başladı Zeytinburnu Belediyesi elektriğini üretmeye başladı

Son Dakika Güncel Boş Vakitlerini Sanatla Doldurdular - Son Dakika


Advertisement