Boşanacakları konuşulan Beren Saat ve Kenan Doğulu barıştı - Son Dakika

Boşanacakları konuşulan Beren Saat ve Kenan Doğulu barıştı

5 ay önce

Yaklaşık 8 aydır evliliklerinde kriz yaşayan ve boşanacakları konuşulan Beren Saat ile Kenan Doğulu barıştı. Saat, geçtiğimiz günlerde aylardır ayrı olduğu evine geri döndü.

2014 senesinde nikah masasına oturan Beren Saat ve Kenan Doğulu çiftinin evliliklerinde kriz çıkmış ve çift aylardır bir araya gelmiyordu. Evliliklerinde büyük sorunlar yaşana Beren Saat'in ünlü bir DJ ile fotoğrafları ortaya çıkmış ve ikilinin aşk yaşadıkları iddia edilmişti. Boşanacakları konuşulan çiftten ise herkesi sevindiren bir haber geldi.

BAŞKALARIYLA AŞK YAŞADIKLARI KONUŞULDU

Bir süre sonra Kenan Doğulu'nun oyuncu Aslı İşler ile Beren Saat'e ihanet ettiği iddia edildi, Beren Saat'in 'masumiyetini kaybettin' paylaşımı ise iddiaları güçlendirdi. 5 ay önce evlerini ayıran çiftten Beren Saat'in DJ Maga ile fotoğrafları da çok konuşuldu.

AYLAR SONRA BARIŞTILAR

Haklarında her gün farklı bir iddia edilen çiftten ise müjdeli haber geldi. Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programının özel haberine göre; çift aylar sonra barıştı. Bir süredir eşiyle aynı evde yaşamayan çiftten Beren Saat, 1 hafta önce evine geri döndü.

Boşanacakları konuşulan Beren Saat ve Kenan Doğulu barıştı
Haber Yayın Tarihi: 04.10.2019 11:19 

YORUMLAR (1)


Son Dakika

Kadir Şeker'in telefon kayıtları incelendi, Özgür Duran'dan bir ize rastlanmadı
Berlin'de yaşanan saldırı hakkında konuşan Güldür Güldür Show oyuncusu Onur Buldu: Bizlik bir durum yok, herkes iyi Rus milyarder Abramovich'in kızı Sofia sosyal medyada sevgili arıyor