Son Dakika Haberleri: Boşandığı Karısının Evine Gidip Dehşet Saçmıştı, Baldız Cinayetin Detaylarını Anlattı

Boşandığı Karısının Evine Gidip Dehşet Saçmıştı, Baldız Cinayetin Detaylarını Anlattı

9 ay önce

Kocaeli'de boşandığı eşini ve kayınpederini vuran Burhan Soyluçiçek tutuklanrken, 17 yaşındaki baldız şahit olduğu dehşeti bütün detaylarıyla anlattı.

Kocaeli'de boşandığı eşini ve kayınpederini vuran Burhan Soyluçiçek tutuklandı. Soyluçiçek ifadesinde "Ne olduğunu hatırlamıyorum" dedi. Ancak 17 yaşındaki baldızı Beyzanur, şahit olduğu dehşeti bütün detaylarıyla anlattı.

BOŞANDIĞI EŞİNİ VE KAYINPEDERİNİ ÖLDÜREN CANİ KOCA TUTUKLANDI

Kocaeli'de önceki gün meydana gelen olayda Burhan Soyluçiçek, boşandığı eşinin babası İsmail Ulutaş'ı, eski eşi Dilek Ulutaş ve annesi Fatma Ulutaş'ı vurmuştu. İsmail Ulutaş hastanede hayatını kaybetti. Diğerlerinin tedavisi devam ediyor.İfadesinde "Konuşmak için gittim ama içeri girdikten sonra ne olduğunu hatırlamıyorum" diyen damat Burhan Soyluçiçek tutuklandı.

"ENİŞTEM ÇOCUĞU BAHANE EDİP ABLAMI EVE ÇAĞIRIYORDU"

Baldız Beyzanur U. eski eniştesinin evlerinde saçtığı dehşeti şöyle anlattı: "Ablam ve eniştem 2017'de boşandılar. Ama bu boşanmaya rağmen eniştem sürekli tekrar bir araya gelmek evlenmek istiyordu. Ancak ablam şiddet gördüğü için kabul etmedi. Mahkeme çocuğun velayetini babaya vermişti. Çocuğu bahane edip ablamı sık sık eve çağırıyordu.

"BABAMI GÖĞSÜNDEN VURDU SONRA ABLAM ve ANNEME ATEŞ ETTİ"

Ablamı tekrar evlenmek için sık sık tehdit ediyordu. Ablam konuşmak için çağırmıştı. Tartışma çıktı. Babam 'Oğlum nedir derdiniz?' diye sordu. 'Kızın or...u, onu da hepinizi de öldüreceğim' dedi. Belinden çıkardığı tabancayı babamın göğsüne dayayarak ateş etmesi bir oldu. Art arda ablama da anneme de ateş etti. Ben kaçtım beni vuramadı. Salona döndüğümde annem kapının önünde kanlar içindeydi. Ablam ise yatağımdaydı. 112'yi aradım, ambulans çağırdım."

(Kaynak: Milliyet)


YORUMLAR


Çankırı'da Bulunan 5 Bin Yıllık Mağara, Türkiye'nin 400 Yıllık İhtiyacını Karşılayacak Rezerve Sahip Osmanlı Partisi Genel Başkanı İbrahim Ünye, Boş Meydana Konuştu

Erdoğan ile Putin Arasındaki Görüşme Öncesi Rusya'dan Kritik Açıklama: Türkiye, İdlib'e Girilmesine İzin Verebilir