Son Dakika Haberleri: Adliye Önünde Silahlı Kavga! Polisin Silahını Çektiği An Kamerada

Adliye Önünde Silahlı Kavga! Polisin Silahını Çektiği An Kamerada

2 ay önce

Zonguldak Adliyesi önünde, boşanma davası sonrası taraflar arasında çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle bir kişi tabancayla vuruldu. Polislerden birisinin kalabalığı dağıtmak için silahını çektiği an kameraya yansıdı.

Zonguldak Adliyesi önünde, boşanma davası sonrası taraflar arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü, tabancayla vurulan Selçuk Koçaklı (33) ağır yaralandı. Sağlık ekiplerinin müdahalede bulunduğu talihsiz adam, ambulansla Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

TARTIŞMA SIRASINDA SİLAH ÇEKİLDİ

Zonguldak'ta saat 12.30 sıralarında Adliye önünde meydana gelen olayda, boşanma davasının duruşmasından çıkan kadın ve yakınları ile boşanma aşamasında olduğu H.O.K. arasında tartışma çıktı. Tartışma büyüyüp kavgaya dönüşürken, H.O.K. aracından aldığı tabancayla, boşanma aşamasında olduğu eşinin yakını Selçuk Koçaklı'ya ateş etti.

YARALI ADAM HASTANEYE KALDIRILDI

Karnından yaralanan Selçuk Koçaklı, kanlar içinde yerde kaldı. Haber verilmesiyle gelen sağlık ekiplerinin müdahalede bulunduğu Selçuk Koçaklı, ambulansla Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Yerel bir gazetede muhabirlik yapan Selçuk Koçaklı'nın hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

POLİS UYARI İÇİN SİLAHINI ÇEKTİ

Polisler, olayın ardından taraflar arasında adliye önünde çıkan arbedeyi ayırmakta güçlük çekti. Bir polis, silahını yukarı kaldırarak kalabalığın dağılması yönünde uyarıda bulundu. Bir süre sonra kalabalık dağıldı.

ŞÜPHELİ YAKALANDI

Olayın ardından kaçan şüpheli H.O.K.'nin Mithatpaşa Mahallesi Dağyolu Sokak üzerinde aracı bulundu. Polis daha sonra da H.O.K.'yi yakaladı ve yanındaki yakınlarıyla birlikte gözaltına aldı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.


YORUMLAR


2013 Yılında Aldığı Lüks Otomobil Arızalı Çıktı, Mahkeme 397 Bin TL'lik Bedelin Faiziyle Geri Ödenmesine Hükmetti Vatandaş, 65 Milyon Yıllık Dev Fosili Evinin Duvarına Taş Olarak Kullanmış Reyting Rekortmeni Çukur, Çatışma Sahnesiyle Alay Konusu Oldu