Bosiad Futbol Turnuvası'nda Heyecan Başladı - Son Dakika

Bosiad Futbol Turnuvası'nda Heyecan Başladı

2 yıl önce

Bursa futbolunun en prestijli turnuvalarından olan BOSİAD Futbol Turnuvası'nda heyecan başladı. Turnuvada 7 grupta 34 takımın mücadele veriyor.

Bosiad Futbol Turnuvası'nda Heyecan Başladı, System.String[]

Bursa Organize Sanayi Bölgesi Sanayicileri ve İş Adamları Derneği'nin (BOSİAD) organizasyonunda bu yıl 14.sü düzenlenen futbol turnuvası başladı. 7 grupta 34 takımın mücadele edeceği turnuvanın ilk maçında, 24 Mart Cumartesi günü Bursa Organize Sanayi Bölgesi ve Aktaş Holding takımları karşı karşıya geldi. BOSİAD Başkanı Abdullah Bayrak, Yönetim Kurulu üyeleri Emre Yılmaz ve Sami Erol, bölge sanayicileri ile Futbol Tertip Komitesi üyelerinin de izlediği karşılaşmaya futbolseverler büyük ilgi gösterdi.

BOSİAD FUTBOL TURNUVASI BİR MARKA OLDU

Açılış maçı öncesinde konuşan BOSİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Futbol Tertip Komitesi Başkanı Emre Yılmaz, "BOSİAD'ın iş yaşamının zorluklarını bir nebze olsun unutturmak adına hayata geçirdiği sosyal faaliyetlerin en önemlilerinden biri futbol turnuvamız. Bizler firmalar arasında dostlukları pekiştirmek ve yeni dostluklar kurulmasına vesile olmak amacıyla bu yola çıktık. Geçen süre içerisinde de bu amacımıza ulaştığımızı görüyoruz. BOSİAD Futbol Turnuvası artık bir marka oldu. Turnuvamıza ilgi her geçen yıl artıyor. 'Yolun centilmenlik, hedefin kupa olsun' sloganımıza uygun olarak sahada rekabet, dışarıda dostluğun en güzel örneklerini turnuvamızda görüyoruz. 1,5 ay sürecek olan turnuvada 34 takım 7 grupta mücadele verecek. Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar ile grupların en iyi üçüncü olan iki takımı da adlarını son 16 turuna yazdıracak. Turnuvamıza katkı koyan herkese teşekkür ediyor, takımlarımıza gönülden başarılar diliyorum" dedi.

Turnuvanın açılışı öncesinde gerçekleştirilen balon futbolu, boğa rodeo, futbol topunu direğe tutturma yarışmalarıyla futbolseverler keyifli dakikalar yaşarken, çocuklar için kurulan eğlence alanında da minikler doyasıyla eğlendi.

Haber Yayın Tarihi: 26.03.2018 03:38 Kaynak: BültenlerSon Dakika

Esra Erol, internetten tanıştığı adamla ilişkiye giren evli kadına fena patladı
Otel odasında bir adamla yakalanan kadını, Endonezya'nın ilk "kadın kırbaç ekibi" cezalandırdı Çin'de yaşayan Türk vatandaşından, koronavirüsle ilgili korkutan açıklama

Son Dakika Haberleri