Bosna-Hersek'e İki Ayrı Müjde - Son Dakika

Bosna-Hersek'e İki Ayrı Müjde

18.01.2012 16:48
Bosna-Hersek'e İki Ayrı Müjde, System.String[]

Müslüman turistler için "helal" turizm araştırması yapan Singapur merkezli internet sitesi "Crescentrating", 2012 yılında İİT üyesi olmayan ülkeler arasında Bosna-Hersek'i birinci "helal" hedef noktası olarak belirledi.

Müslüman turistler için "helal" turizm araştırması yapan Singapur merkezli internet sitesi "Crescentrating", 2012 yılında İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) üyesi olmayan ülkeler arasında Bosna-Hersek'i birinci "helal" hedef noktası olarak belirledi. Dünyaca ünlü National Geographic dergisi de Bosna - Hersek'i 2012 yılında "en iyi macera turizmi" ülkeleri kategorisinde gösterdi.

BOSNA HERSEK - - SARAYBOSNA

Bosna-Hersek'e İki Ayrı Müjde
Bosna-Hersek'e İki Ayrı Müjde
Bosna-Hersek'e İki Ayrı Müjde
Bosna-Hersek'e İki Ayrı Müjde

- Kaynak: AA

Son Dakika Dünya Bosna-Hersek'e İki Ayrı Müjde - Son Dakika Dünya

YORUMLAR

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti 13 yaşındaki kıza aşk mektubu yazan 61 yaşındaki sapık tutuklandı Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi Kızarmış tavuğun içinden çıkan parça, genç kızı hastanelik etti