Boyabat'ta "Öğretmenlerden Armağan" Sergisi - Son Dakika

Boyabat'ta "Öğretmenlerden Armağan" Sergisi

24.11.2018 15:37
Boyabat'ta

Boyabat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenlerin eserlerinden oluşan "Öğretmenlerden Armağan" sergisi açıldı.

Boyabat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenlerin eserlerinden oluşan "Öğretmenlerden Armağan" sergisi açıldı.

İlçede görev yapan 13 öğretmenin resim, karikatür, fotoğraf, grafik tasarım ve heykel çalışmalarından oluşan sergide 65 eser yer alıyor.

Görsel sanatlar öğretmenleri Aşkın Ayrancıoğlu, Meral Bilgici, Aylin Bayram Çini, Şebnem İnan, Ayşe Karaca, Ünal Karaca, Gülfidan Karatay, Kadriye Öztürk, Emrullah Sönmez, Hilal Şahmar, Ayşe Ülger, Mehmet Ülker ve Nur Öz'ün eserlerinden oluşan sergi, 15 Temmuz Şehitler Kültür Merkezi'nde 30 Kasım Cuma gününe kadar gezilebilecek.

Kaymakam Fatih Aksoy, açılış öncesinde yaptığı konuşmada, serginin oluşmasına katkı sunan herkese teşekkür etti ve sergide eseri olan öğretmenlere sertifika verdi.

Açılışa, Belediye Başkan Vekili Mustafa Demircan, İlçe Jandarma Komutan Vekili Astsubay Başçavuş Özay Topçu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, İlçe Müftüsü İsa Sağlam ve Boyabat Kültür ve Araştırma Derneği Başkanı Ahmet Küçükbaş da katıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Boyabat'ta 'Öğretmenlerden Armağan' Sergisi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! İtalya'da Başbakan Giuseppe Conte ve hükümeti istifa etti Suriye'nin Al-Hasakah kentinde 5.2 büyüklüğünde deprem! Diyarbakır, Mardin, Siirt ve Batman'da da hissedildi İkinci el araç satışları salgınla son 5 yılın zirvesine çıktı Son Dakika! Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'a füzeli saldırı girişimi hava savunma sistemleri sayesinde engellendi "Umarım ölene dek ülkeyi yönetir" diyen Sumudica'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan itirafı: Tanışmak çok istedim ama olmadı Evladının koli bandı ile boğarak öldürdüğü kadından geriye katıldığı programdaki görüntüleri kaldı İstanbul'un Esenyurt ve Fatih ilçelerinde yabancıların istisnalar hariç "ikamet izin başvuruları" sınırlandırıldı Perili bir evde yaşadığını düşünen adam, duvarların arasında gizli kasa buldu