Son Dakika Haberleri: "Böyle Bir Şey Görmedim"

"Böyle Bir Şey Görmedim"

2 yıl önce

Galatasaray Başkanı, Göztepe galibiyetine ve atmosfere mest oldu. Seçim çalışmalarını sürdüren Özbek’in, “Takımı Terim’e emanet ederek doğru karar verdik” dediği ifade edildi.Galatasaray'ın Göztepe'yi 3-1 yendiği maç, başkan Dursun Özbek'i mest etti. Türk Telekom Stadı'nda önceki gün oynanan mücadeleyi locasından takip eden Özbek'in, özellikle ikinci yarıda oynanan futboldan çok etkilendiği öğrenildi. Başkan Özbek'in "Böyle bir şey görmedim" diyerek stadın atmosferinden etkilendiği, "Takımı Terim'e emanet ederek doğru karar verdik" yorumunda bulunduğu belirtildi.

Yarsuvat aday

Diğer taraftan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, yönetim kurulu ile beraber diğer listelerini oluşturmak için yoğun bir çalışma içerisine girdi. Özbek, birçok kişi ile toplantılar yaparken, yönetime girmek için çok kişinin istekli olduğunun altı çizildi. Bir önceki seçimde yönetim kurulu oluşturmakta zorlanan başkan Özbek'in bu kez yönetim kuruluna kimleri alacağı konusunda karar vermekte çok büyük güçlük çektiği ifade edildi.

Öte yandan eski başkanlardan Duygun Yarsuvat'ın büyük bir ihtimal aday olacağı öğrenildi. Yarsuvat'ın 5 ay sonra kulübü seçime götüreceği vaadiyle göreve soyunacağı bildirildi.

]

]

]

Kaynak: Skorer

Haber Yayın Tarihi: 26.12.2017 02:36 

YORUMLAR


Karısına boşanma davası açan kocaya koruma kararı! Başak Demirtaş, Selahattin Demirtaş'ın cezaevindeki son halinin fotoğrafını yayınladı Spiker Nazlı Çelik'in şortlu fotoğrafları sosyal medyada tartışma yarattı