Böyle öfke görülmedi! Kardeşine kızdı aracını benzin döküp ateşe verdi - Son Dakika

Böyle öfke görülmedi! Kardeşine kızdı aracını benzin döküp ateşe verdi

06.03.2021 13:44

Muğla'da bir araç cadde ortasında cayır cayır yandı. Bir anda alev alan aracı görüp yardıma koşanlar, şahsın kardeşine kızıp arabasını yaktığını ve karşısına geçip izlediğini öğrenince şaşkına döndü.

Marmaris'te yaşayan H.K. isimli bir şahıs iddiaya göre kardeşi ile kavga edince öfkelenip aracı ile akaryakıt istasyonuna geldi.

KARŞISINA GEÇİP İZLEDİ

Akaryakıt istasyonundan benzin aldıktan sonra Ulusal Egemenlik Bulvarı üzerinde park ettiği lüks araca benzin döken H.K. araca ateşe vererek yanışını izledi. Bir anda caddedeki araçtan alevlerin yükseldiğini gören çevre sakinleri yardımcı olmak amacıyla olay yerine koştu. Diğer yandan da vatandaşlar itfaiye ekiplerini arayıp yardım istedi.

Böyle öfke görülmedi! Kardeşine kızdı aracını benzin döküp ateşe verdi

HURDAYA DÖNDÜ

Kısa sürede bölgeye gelen itfaiye ekipleri yangını söndürdü ama benin dökülerek ateşe verilen araç hurdaya döndü. Polis ekipleri tarafından el konulan olayla ilgili soruşturma başlatılırken, araç çekici yardımı ile caddeden alınıp otoparka çekildi.

Böyle öfke görülmedi! Kardeşine kızdı aracını benzin döküp ateşe verdi
Böyle öfke görülmedi! Kardeşine kızdı aracını benzin döküp ateşe verdi

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Böyle öfke görülmedi! Kardeşine kızdı aracını benzin döküp ateşe verdi - Son Dakika


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan sosyal medyadan paylaştı: BOZDOĞAN ilk atışta hedefi tam isabetle vurdu Cumhurbaşkanı Erdoğan sosyal medyadan paylaştı: BOZDOĞAN ilk atışta hedefi tam isabetle vurdu Diyanet Vakfı rap müzikli kampanya klibi yaptı! Sosyal medya kullanıcıları ikiye bölündü Diyanet Vakfı rap müzikli kampanya klibi yaptı! Sosyal medya kullanıcıları ikiye bölündü AK Partili Şamil Tayyar patates dağıtımını şova çeviren kaymakama ateş püskürdü: Hadsiz AK Partili Şamil Tayyar patates dağıtımını şova çeviren kaymakama ateş püskürdü: Hadsiz Rachid Ghezzal'in Beşiktaş'taki hikayesi sona eriyor Rachid Ghezzal'in Beşiktaş'taki hikayesi sona eriyor Sıla ve İlker Kaleli aşklarını sosyal medyaya taşıdı! Birbirini takibe aldılar Sıla ve İlker Kaleli aşklarını sosyal medyaya taşıdı! Birbirini takibe aldılar TFF Başkanı Özdemir, zemini kötü olan kulüpleri uyardı: TFF Başkanı Özdemir, zemini kötü olan kulüpleri uyardı: "Yeter artık! Sert cezalar vereceğiz" Batan tekne babayı hayattan kopardı, olay yerine koşan oğlu sinir krizi geçirdi Batan tekne babayı hayattan kopardı, olay yerine koşan oğlu sinir krizi geçirdi Milli Eğitim Bakanı Selçuk: 425 bin 430 öğretmen ve okul çalışanı, aşı randevusuna dahil edildi Milli Eğitim Bakanı Selçuk: 425 bin 430 öğretmen ve okul çalışanı, aşı randevusuna dahil edildi