Plaja giden aile, kayaların altında kaldı! Anne 7 aylık bebeğine sarılı halde bulundu - Son Dakika

Plaja giden aile, kayaların altında kaldı! Anne 7 aylık bebeğine sarılı halde bulundu

19.11.2020 09:45

Brezilya'da plaja giden aile, kayalıkların altında oturduğu sırada göçük altında kaldı. 7 aylık bebeğine sarılmış halde bulunan anne ve babanın cansız bedenine ulaşıldı, yaralı halde bulunan bebek kurtarılamadı. Çekilen görüntülerde, insanların aileyi kurtarmak için çıplak elle toprağı kazdıkları görüldü.

17 Kasım Salı günü, 32 yaşındaki Hugo Pereira, eşi ve çocuğuyla birlikte popüler bir plajı ziyaret etmeye gitti. Yanlarında köpeklerini de getiren aile, plajdaki uçurumun dibinde otururken, yukarıdan yuvarlanan kayalar ailenin üstüne düştü.

YARDIMA KOŞTULAR

Yaşanan olayı gören çevredekiler, kayalıklar altında kalan aileye çaresizce yardım etmeye çalıştı. Yardım edenlerden bir şahıs "babayı bulana kadar kazdık, ardından anne ve çocuğa ulaşmaya çalıştık" dedi.

Böyle trajedi görülmedi! 7 aylık bebekleriyle birlikte kayalıklar altında kalan aile kurtarılamadı

"İÇGÜDÜSEL OLARAK KORUMAYA ÇALIŞMIŞ"

Anne Stella'nın cansız bedeni, 7 aylık bebeğine sarılı halde bulundu. Bir görgü tanıdığı görmüş olduğu acı manzarayı "Bebeğe sarılıyordu, görünüşe göre içgüdüsel olarak oğlunu korumaya çalışıyordu" dedi.

Ailenin köpeği Brisa da korkunç kazada yaşamını yitirdi.

Böyle trajedi görülmedi! 7 aylık bebekleriyle birlikte kayalıklar altında kalan aile kurtarılamadı

BEBEK KURTARILAMADI

7 aylık bebeğin ise annesinin kucağındayken nefes aldığı fark edildi. Civarda bulunan bir doktor bebeği ne kadar kurtarmaya çalışsa da başarılı olamadı.

ÇIPLAK ELLE KAZDILAR

Çökme anından sonra çekilip sosyal medyaya koyulan videolarda çevredekilerin çıplak elle göçüğü çılgınca kazarak insanları kurtarmaya çalıştığı görülüyor.

Hugo ve ailesinin yeni bir yaşam kurmak için bölgeye taşındığı öğrenildi. Bölgede yaşayan bir balıkçı "bu kayalıklar sıklıkla çöküyor, turistler bunların farkında değil, gördüğümüzde sürekli uyarıyoruz" dedi.

Böyle trajedi görülmedi! 7 aylık bebekleriyle birlikte kayalıklar altında kalan aile kurtarılamadı
Plaja giden aile, kayaların altında kaldı! Anne 7 aylık bebeğine sarılı halde bulundu

Son Dakika Dünya Plaja giden aile, kayaların altında kaldı! Anne 7 aylık bebeğine sarılı halde bulundu - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (3)

Son Dakika

Bush'un cenazesinde uyuduğu görüntülerle hatırlanan Bill Clinton, Biden'ın yemin töreninde de uyuyakaldı Balıkçılar hamsi avının serbest olduğu bölgeye akın etti, fiyat 35 liradan 15 liraya düştü HDP'li milletvekili evlat nöbetindeki ailelere zafer işareti yapınca ortalık karıştı Hastaneye götürdüğü amcasını öldürdüğü ortaya çıktı Hiç doktora gitmeyen 90 yaşındaki Yunus dede, sırrının 30 yıldır içtiği kar suyu olduğunu söyledi Harp ve vazife malullerinin ek ödemeleri yarın yapılacak Lunaparkta rezalet! Genç çift, bindikleri dönme dolapta cinsel ilişkiye girdi Vapurdan atlayarak canına kıyan kadının intiharı kamerada