Boyner'in yeni robotu BODİ, ilk toplantısına katıldı - Son Dakika

Boyner'in yeni robotu BODİ, ilk toplantısına katıldı

24.09.2021 12:38
Boyner'in yeni robotu BODİ, ilk toplantısına katıldı

BODİ, katıldığı ilk toplantıda ekip arkadaşı Cem Boyner'in doğum gününü kutladı –Giyim markası Boyner'in yeni robotu BODİ, ilk toplantısına katıldı.

BODİ, katıldığı ilk toplantıda ekip arkadaşı Cem Boyner'in doğum gününü kutladı

–Giyim markası Boyner'in yeni robotu BODİ, ilk toplantısına katıldı. Ekip arkadaşı Cem Boyner'in doğum gününü kutlayan BODİ, yürüttüğü işlerle ilgili bilgi verirken, eğlenceli yanıtlarıyla toplantıya renk kattı.

Boyner, yeni RPA (Robotik Süreç Otomasyonu) projesini hayata geçirdi. RPA projesinin detayları 23 Eylül tarihinde tüm Boyner çalışanlarının katıldığı dijital bir toplantıda aktarıldı. Toplantıda konuşan Boyner Grup IT ve Dijitalden Sorumlu Başkan Yardımcısı, Omni-Channel Genel Müdürü Cengiz Gürer tüm iş süreçlerinde teknoloji ve dijitalleşmenin öneminden bahsederken, projenin çözüm ortağı olan UiPath'in Satış Direktörü Volkan Kılıç dünyada ve Türkiye'de uygulanan RPA teknolojisinden örnekler verdi. Boyner'de hayata geçen RPA teknolojisi ve süreçlerini anlatan Boyner Büyük Mağazacılık Süreç Direktörü Çiğdem Özkan Akgün da Boyner'in yeni Dijital Takım Arkadaşı olarak lanse edilen ve BODİ adı verilen robotu çalışanlarla tanıştırdı.

RPA (Robotik Süreç Otomasyonu) teknolojisinde yazılım robotları, çalışanlar tarafından yürütülen tekrar eden ve kesinlik bekleyen görevleri otomatikleştirerek iş yükünü azaltıyor, zamandan tasarruf sağlıyor ve çalışanların daha yüksek değerli işlere odaklanmalarına olanak tanıyor.

BODİ'DEN SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI

RPA (Robotik Süreç Otomasyonu) proje detaylarının anlatıldığı toplantıda anime bir karakter olarak toplantıya katılan BODİ yürüttüğü işlerle ilgili bilgi verirken, eğlenceli yanıtlarıyla toplantıya renk kattı. BODİ lansmanda çalışma arkadaşı Boyner Grup CEO'su Cem Boyner'in doğum günü olduğunu da unutmadı ve doğum günü şarkısı çalarak Boyner'deki çalışma arkadaşları ile birlikte sürpriz bir şekilde Cem Boyner'in doğum gününü kutladı.

TEKRAR EDEN İŞLERİ ROBOTLAR ÜSTLENİYOR

Operasyonel, tekrar eden ve kesinlik bekleyen işleri üstlenen robotlar hız ve artan üretkenliğe olanak tanırken, müşteri ve çalışan mutluluğunu artırıyor, sıfır hata ve daha az risk sağlıyor. Çalışanlar için daha yaratıcı, kendilerini geliştirebilecekleri alanlarda daha verimli olabildikleri iş fırsatları yaratıyor.

Marka, çalışan mutluluğu ve verimlilik için önümüzdeki dönemde daha çok robotu iş süreçlerine dahil edecek.


YORUMLAR
500
03 Temmuz 2022 Tv8 Yayın Akışı 03 Temmuz 2022 Tv8 Yayın Akışı Acun Ilıcalı'dan Genç Sevgilisine Romantik Kutlama Acun Ilıcalı'dan Genç Sevgilisine Romantik Kutlama Kraliçe Elizabeth'in Partisine Katılan Kenan Doğulu'dan Çarpıcı İtiraf! Kraliçe Elizabeth'in Partisine Katılan Kenan Doğulu'dan Çarpıcı İtiraf!
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Boyner'in yeni robotu BODİ, ilk toplantısına katıldı - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement