Son Dakika Haberleri: Bozdağ: "Olağanüstü Hal Terör Örgütlerine ve Teröristlere Karşı İlan Edilmiştir"

Bozdağ: "Olağanüstü Hal Terör Örgütlerine ve Teröristlere Karşı İlan Edilmiştir"

8 gün önce

- Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ'ın açıklamaları ANKARA - Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, Bakanlar Kurulu toplantısının ardından açıklamalarda bulundu.

Bakanlar Kurulu Toplantısı
 Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ'ın açıklamaları ANKARA - Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, Bakanlar Kurulu toplantısının ardından açıklamalarda bulundu.

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bozdağ: "Cumhurbaşkanımız başkanlığında toplanan Bakanlar Kurulu, Milli Güvenlik Kurulu'nun tavsiye kararına uyarak, olağanüstü halin 3 ay daha uzatılmasına ilişkin tezkereyi karara bağladı ve TBMM Başkanlığına gönderdi. Eğer TBMM Genel Kurulu bu tezkereyi kabul ederse olağanüstü hal 3 ay daha uzatılmış olacaktır."

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bozdağ: "Olağanüstü hal terör örgütlerine ve teröristlere karşı ilan edilmiştir ve bu süre içerisinde terör örgütlerine ve teröristlere karşı uygulanmıştır. Bundan sonra da terör örgütleriyle ve teröristlerle etkin mücadele için uygulanmaya devam edeceklerdir. Vatandaşımızın rutin hayatında bugüne kadar bir değişim olmadığı gibi bundan sonra da bir değişim olması söz konusu değildir."Cumhuriyet Gazetesi Davasında Karar Açıklandı, Sanıklara Ceza Yağdı Lice Kırsalında Çatışma: 1 Askerimiz şehit oldu, 4 yaralı

Sınırda Yakalanan 2 Yunan Askerinin Tutukluluğuna Devam Kararı Verildi YSK Başkanı: Seçim Takvimini Yarın İlan Etmeyi Planlıyoruz!