Son Dakika Haberleri: Bozkurt'ta Şehit Aileleri ve Gaziler Bir Araya Geldi

Bozkurt'ta Şehit Aileleri ve Gaziler Bir Araya Geldi

9 ay önce

Bozkurt'ta Gaziler Günü dolayısıyla şehit aileleri ve gaziler için yemek programı düzenlendi.

Bozkurt'ta Şehit Aileleri ve Gaziler Bir Araya Geldi, System.String[]
Bozkurt'ta Gaziler Günü dolayısıyla şehit aileleri ve gaziler için yemek programı düzenlendi.

Bozkurt Kayamakam Vekili Barbaros Akbulut, özel bir restoranda düzenlenen programda yaptığı konuşmada, Bozkurt'ta görevine yeni başladığını hatırlattı.

Şehit aileleri ve gazilerin ülkenin emanetleri olduğunu kaydeden Akbulut, şöyle konuştu:

"Biz de bu bilinçle hareket ederek, onları ailemizin devletimizin çok önemli bir parçası olarak görüyoruz. Devletin bütün makamları idari birimleri sizlerin evidir. Biz orada emaneten oluruz. Sizlere hizmet etmek için varız özellikle şehitlerimizin yakınları ve gazilerimiz onların aileleri bizim için öncelikli kamu hizmetini ulaştıracağımız kitledir. Yaşadığınız en küçük sorunda her an için bizlere ulaşmanızı istiyorum. Sadece sorununuz olunca değil, makamımıza buyurun çayımızı içmeye gelin, evimize gelin. Biz de inşallah sizleri yakinen tanımak için evinize gelmek istiyoruz."

Kore gazisi Mehmet Güleryüz de yaptığı konuşmasında Kaymakam Akbulak'a ilgisi için teşekkür etti.

Programa, Bozkurt Belediye Başkanı Bozkurt Ekeş, Bozkurt İlçe Jandarma Komutanı Fikret Dinç, Abana İlçe Jandarma Komutanı Erdal Aksu, Emniyet Amiri Ferhat Gül, gaziler ve şehit aileleri katıldı.
Haber Yayın Tarihi : 20.09.2018 10:15 Kaynak: AAHastalarını kendi spermiyle gebe bırakan kadın doğum doktoru meslekten men edildi Yüzerken kayalıkların arasında buldu, yerinden çıkarınca gözlerine inanamadı Koyunun kesik kulağı yasak aşk cinayetini çözdü! Müebbet hapis cezası aldılar