Son Dakika Haberleri: Bozüyük 1. Karakucak Güreş Festivali

Bozüyük 1. Karakucak Güreş Festivali

4 ay önce

Bilecik'in Bozüyük ilçesinde düzenlenecek olan 1. Karakucak Güreş Festivali 4 Ağustos 2017'de kortej yürüyüşü ile başlayacak.

Bozüyük 1. Karakucak Güreş Festivali, System.String[]
Bilecik'in  Bozüyük ilçesinde düzenlenecek olan 1. Karakucak Güreş Festivali 4 Ağustos 2017'de kortej yürüyüşü ile başlayacak.

Bozüyük Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, 5 Ağustos 2017 tarihinde başlayacak güreş müsabakalarının 3 kategoride düzenleneceği ve dereceye giren sporculara çeşitli para ödülleri verileceği bildirildi.

Minikler, yıldızlar ve büyükler kategorilerinde düzenlenecek müsabakalara minikler kategorisinde 2003-2006 arası doğumlu sporcular, yıldızlar kategorisine 2000-2002 arası doğumlu sporcular, büyükler kategorisinde ise en az 1999 doğumlu sporcular katılabilecek.

Türkiye Güreş Federasyonu iş birliğinde düzenlenen ve 2 gün sürecek festivalin şeref konukları arasında  Avrupa ve Olimpiyat şampiyonu,  Cumhurbaşkanı Başdanışmanı  Hamza Yerlikaya, Milli güreşçi  Avrupa, Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu Mahmut Demir, Milli güreşçi  Avrupa ve Dünya Şampiyonu  Harun Doğan, Milli güreşçi  Avrupa ve Dünya Şampiyonu Olimpiyat üçüncüsü Soner Demirtaş, Milli güreşçi  Avrupa ve Dünya Şampiyonu Rıza Yıldırım ile milli güreşçi  Avrupa ve Dünya Şampiyonu Mustafa Kaya'nın yer alması bekleniyor.
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Yayın Akışından Çıkartılan Çocuklar Duymasın Bir İlki Gerçekleştiriyor Şarkıcı Serkan Kaya, Şehitler İçin Skandal İfadeler Kullanan Nur Yerlitaş'ı Klibinden Çıkardı
Ekonomi Bakanı Zeybekçi'den Zarrab Yorumu: Canı Cehenneme!