Bozüyük Devlet Hastanesinde 402 Bin 17 Kişi Tedavi Edildi - Son Dakika

Bozüyük Devlet Hastanesinde 402 Bin 17 Kişi Tedavi Edildi

02.01.2012 17:20
Bozüyük Devlet Hastanesinde 402 Bin 17 Kişi Tedavi Edildi, System.String[]

Bozüyük Devlet Hastanesinde 2011 yılında, 402 bin 17 kişi tedavi edildi.

Bozüyük Devlet Hastanesinde 2011 yılında, 402 bin 17 kişi tedavi edildi.

Bozüyük Sağlık Grup Başkanı Veysel Cihan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçede 2 Devlet Hastanesi, Ağız ve Diş Protez Merkezi ve 5 Aile Sağlığı Merkezinde 41 uzman doktor, 13 pratisyen, 13 diş hekimi, 19 aile hekimi, 4 toplum sağlığı doktoru ve 136 ebe ve hemşirenin hizmet verdiğini kaydetti.

Vatandaşlara kaliteli hizmeti verebilmek için her geçen gün teknoloji ve personel anlamında kendilerini geliştirdiklerini ifade eden Cihan, şöyle konuştu:

"2011 yılında hastanemize alınan EMG cihazı, faaliyete geçen plastik cerrahi ve kardiyoloji servisleriyle hastanemiz daha modern bir hale geldi. Genel cerrahi servisimize alınan yeni endoskopik cihazlarla, halk arasında kapalı ameliyat olarak bilinen tüm ameliyatları yapabilmekteyiz. Hastanemiz, Türkiye ortalamasının üstünde. Amacımız hastanemize gelen tüm hastalarımızı burada tedavi etmek. Evde sağlık hizmetleri kapsamında hastanemize gelemeyen yatalak hastalarımızın evlerine giderek tedavilerini yapıyoruz. Şu anda evde sağlık hizmeti alan 90 hastamız var."

Cihan, geçen yıl Bozüyük Devlet Hastanesinde 402 bin 17 kişinin tedavi edildiğini sözlerine ekledi.

- BİLECİK

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bozüyük Devlet Hastanesinde 402 Bin 17 Kişi Tedavi Edildi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Prim borçları nedeniyle emekli olamayanlara büyük fırsat! Yapılandırma için 2 ayınız var Apartmanın otoparkında bulunan bir buçuk metrelik yılanın yakalanma anı kamerada Son dakika! Ermenistan 1. Ordu Komutan Yardımcısı Albay Artur Sarkisyan öldürüldü Manavgat'ta defne yaprağından 5 milyon lira gelir bekleniyor ABD'den S-400 tehdidi: Türkiye'ye yaptırımlar kesin olarak düşünülüyor Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek Polis memuru, komşusunu 5 kurşunla öldürdü İmamoğlu, İstanbul'daki korona toplantısına neden davet edilmedi? Bakan Koca, ilk kez konuştu