Bozüyük Metristepe Sinema Festivali - Son Dakika

Bozüyük Metristepe Sinema Festivali

16.08.2017 16:48
Bozüyük Metristepe Sinema Festivali, System.String[]

Bilecik'in Bozüyük ilçesinde düzenlenen Bozüyük Metristepe 1. Sinema Festivali devam ediyor.

Bilecik'in Bozüyük ilçesinde düzenlenen Bozüyük Metristepe 1. Sinema Festivali devam ediyor.

Festival kapsamında Bozüyük Belediyesi Kısa Film Atölyesi öğrencileri tarafından çekilen komedi türündeki kısa film izleyiciye sunuldu.

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, film gösteriminin ardından Kısa Film Atölyesi öğrencilerini ve filmin yönetmeni Doğacan Aktaş'ı tebrik ederek plaket takdim etti.

Festivale gösterdikleri ilgi dolayısıyla Bozüyüklülere de teşekkür eden Bakıcı, "Böylesine güzel bir ortam oluşmasını sağlayan ve alanı dolduran vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bizler yaz akşamlarını keyifli kılmak ve sizlerin güzel zamanlar geçirmeniz için böyle bir etkinliği hayata geçirdik. Geleceğin sinemacılarının oyuncularının Bozüyük'ten çıkması bizleri son derece mutlu eder." diye konuştu.

Konuşmanın ardından yönetmenliğini ve senaristliğini Alper Çağlar'ın yaptığı "Dağ 2" filminin gösterimi yapıldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Bozüyük Metristepe Sinema Festivali - Son Dakika


Son Dakika

Hatay'daki saldırı sonrası Erdoğan'dan kararlılık mesajı: Terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Varela'nın baldırına basan Josef de Souza direkt kırmızı kart gördü Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ersin Tatar arasında dikkat çeken diyalog: Kapalı Maraş'ta piknik yapalım Araç alacaklar dikkat! Faizi sıfırladılar, işte otomobil markalarının kampanyaları Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın boykot çağrısı sonrası merak konusu oldu! İşte Türkiye'de satılan Fransız malları