Bozüyük Metristepe Sinema Festivali - Son Dakika

Bozüyük Metristepe Sinema Festivali

16.08.2017 16:48
Bozüyük Metristepe Sinema Festivali, System.String[]

Bilecik'in Bozüyük ilçesinde düzenlenen Bozüyük Metristepe 1. Sinema Festivali devam ediyor.

Bilecik'in Bozüyük ilçesinde düzenlenen Bozüyük Metristepe 1. Sinema Festivali devam ediyor.

Festival kapsamında Bozüyük Belediyesi Kısa Film Atölyesi öğrencileri tarafından çekilen komedi türündeki kısa film izleyiciye sunuldu.

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, film gösteriminin ardından Kısa Film Atölyesi öğrencilerini ve filmin yönetmeni Doğacan Aktaş'ı tebrik ederek plaket takdim etti.

Festivale gösterdikleri ilgi dolayısıyla Bozüyüklülere de teşekkür eden Bakıcı, "Böylesine güzel bir ortam oluşmasını sağlayan ve alanı dolduran vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bizler yaz akşamlarını keyifli kılmak ve sizlerin güzel zamanlar geçirmeniz için böyle bir etkinliği hayata geçirdik. Geleceğin sinemacılarının oyuncularının Bozüyük'ten çıkması bizleri son derece mutlu eder." diye konuştu.

Konuşmanın ardından yönetmenliğini ve senaristliğini Alper Çağlar'ın yaptığı "Dağ 2" filminin gösterimi yapıldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Bozüyük Metristepe Sinema Festivali - Son Dakika


Son Dakika

Çukur'un. 106. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Selim Koçavalı hayatını kaybediyor Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı! Dört bakanlıkta çok sayıda atama gerçekleşti Cinsel ilişki teklifini reddettiği için kendisini vuran sevgilisini öldürmüştü! Tutuklanmasına karar verildi Bill Gates'in insanlara çip takmak için koronavirüs salgınını kullandığı iddiası yalanlandı Kahramanmaraş'ta polisimizi şehit eden katil zanlısı hastanede öldü Çin aşısıyla ilgili spekülatif yorumlara Bilim Kurulu Üyesi Kayıpmaz'dan tepki: Araba değil bu Mine Tugay'dan ayna karşısında göğüs dekolteli pozlar! Paylaşıma beğeni yağdı Genç kadın, gelin arabasının yolunu kesip eski erkek arkadaşını son kez ikna etmeye çalıştı