Bozüyükspor'un Basın Sözcüsü Özbayık: "Süper Lig'den 3 Takım Hacı Mustafa Karabulut ile İlgileniyor" - Son Dakika

Bozüyükspor'un Basın Sözcüsü Özbayık: "Süper Lig'den 3 Takım Hacı Mustafa Karabulut ile İlgileniyor"

02.01.2012 16:40
Bozüyükspor'un Basın Sözcüsü Özbayık:

Bozüyükspor'un Basın Sözcüsü Çağlayan Özbayık, Süper Lig'den 3 takımın Hacı Mustafa Karabulut ile yakından ilgilendiğini söyledi.

Bozüyükspor'un Basın Sözcüsü Çağlayan Özbayık, Süper Lig'den 3 takımın Hacı Mustafa Karabulut ile yakından ilgilendiğini söyledi.

Özbayık, AA muhabirine yaptı açıklamada, kulübe resmi teklif gelmediğini, ancak Karabulut için kulüplerin Bozüyükspor ile temasa geçtiğini kaydetti.

Antalya'da takımla birlikte kampta bulunan Karabulut'un takımların gözlemcileri tarafından izlendiğini ifade eden Özbayık, "Süper Lig'den 3 takım Hacı Mustafa Karabulut ile ilgileniyor. Kendisini satma gibi bir düşüncemiz olmamasına rağmen kulübün menfaatleri doğrultusunda hareket edeceğiz. Karabulut'un durumu hafta sonuna kadar netlik kazanacak" dedi.

- BİLECİK

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bozüyükspor'un Basın Sözcüsü Özbayık: 'Süper Lig'den 3 Takım Hacı Mustafa Karabulut ile İlgileniyor' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD Adalet Bakanlığı'ndan terör örgütü YPG itirafı: PKK'nın alt koludur '2021 Yılı Yatırım Programı' Resmi Gazete'de yayımlandı! En çok ödeneği ulaştırma-haberleşme ve eğitim sektörü aldı TRT spikerinden sosyal medyaya bomba gibi düşen Mesut Özil sorusu Arınç'tan saldırıya uğrayan Selçuk Özdağ'la ilgili açıklama: Bu kişileri azmettirenler asli failler gibi yargılanmalı Belçika'da bir kişi koronavirüs aşısı olduktan 5 gün sonra öldü Hesabındaki paralar buhar olunca Ebru Polat, çılgına döndü! Gerçek sonradan ortaya çıktı 8 bin korona aşısının yapıldığı hastanenin başhekimi konuştu: En fazla omuz ağrısı ve tansiyon düşüklüğü ile karşılaşıyoruz Biden 1,9 trilyon dolarlık Amerikan Kurtarma Planı'nı açıkladı! Altın fiyatları hareketlendi