Bozyazı Kaymakamı Yıldız Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor - Son Dakika

Bozyazı Kaymakamı Yıldız Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor

26.02.2016 17:29
Bozyazı Kaymakamı Yıldız Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor, System.String[]

Mersin’in Bozyazı Kaymakamı Suat Yıldız, kalabalık bir heyet ile birlikte Narince ve Akcami Mahallelerini ziyaret ederek, Akcami ile Hamam Külliyesi’nde incelemelerde bulundu.

Mersin'in Bozyazı Kaymakamı Suat Yıldız, kalabalık bir heyet ile birlikte Narince ve Akcami Mahallelerini ziyaret ederek, Akcami ile Hamam Külliyesi'nde incelemelerde bulundu.

Kaymakam Yıldız başkanlığında İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Savaş Cingöz ve ilçe kurum müdürlerinin katılımıyla Narince ve Akcami Mahallelerine inceleme ziyareti gerçekleştirildi. Narince Mahallesi Camisi önünde Narince Mahalle Muhtarı Ali Kıvradan, Akcami Mahalle Muhtarı Muzaffer Yıldız ve mahalle sakinleri tarafından karşılanan Yıldız, cami avlusunda toplanan her iki mahalle sakinlerinin sorunlarını dinleyerek sohbet etti.

Kırsal kesimde bulunan mahalle ziyaretlerine önem verdiğini ve mahallelere sık sık ziyaretler gerçekleştireceğini söyleyen Yıldız, "Bu tür ziyaretlerle vatandaşlarımızla yüz yüze görüşme fırsatı buluyoruz. Kırsal kesimde bulunan mahallelerimizde oturan vatandaşlarımızın çoğunluğu tarım ile uğraşmakta. Zamanları kıymetli. Bu nedenle sorun ve isteği olmadığı sürece devlet kapısına gelmeyen vatandaşımızın bizler ayağına giderek, sohbet edip sorun ve isteklerini dinleyerek, çözümü konusunda ilgili kurum müdürlerine yanlarında gerekli talimatları vermekteyim. Aynı zamanda bu incelemelerimiz ve görüşmelerimiz sayesinde hem sorunların çözüm sürecini hem de en iyi hizmeti gerçekleştirme fırsatı yakalıyoruz" dedi.

Vatandaşlara kapısının ve telefonunun sürekli açık olduğunu hatırlatan Yıldız, "Devlet bizlere size hizmet için maaş vermekte. Bir sorun ve isteğiniz olduğu zaman hiç çekinmeden bana ulaşın. İlçe merkezine indiğiniz zaman sohbet için de gelin yanıma, bir çayımı için. Kapımın sürekli açık olduğunu unutmayın" ifadelerini kullandı.

Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetlerini ifade eden mahalle sakinleri ve muhtarlar, Kaymakam Yıldız'a teşekkür ederek, "Böyle bir kaymakama sahip olduğumuzdan dolayı gerçekten şanslıyız. Her konuda bizlere yardımcı olmakta, sorunlarımızın çözümü için de gerekli talimatları ilgili kurumlara vermekte. Bizler kendisinden razıyız, Allah da razı olsun" dediler.

Kaymakam Yıldız ve beraberindekiler, mahalle ziyaretinin ardından Vakıflar Genel Müdürlüğü Adana Bölge Müdürlüğü'nce onarımı için ihalesi yapılan Karamanoğulları döneminden kalma Akcami ve Hamam Külliyesi'nde incelemelerde bulundular. - MERSİN

Bozyazı Kaymakamı Yıldız Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor
Bozyazı Kaymakamı Yıldız Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor
Bozyazı Kaymakamı Yıldız Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Bozyazı Kaymakamı Yıldız Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'nin yeni başkanı Joe Biden Beyaz Saray'da! Koltuğa oturur oturmaz Trump'ın izlerini silmeye başladı Süleyman Soylu'dan adalet isyanı: Anneme küfür eden alçak serbest, Bakan olsam ne yazar! Vatandaşın çektiği 'ayçiçek yağı' videosu, sosyal medyanın gündeminde oturdu Golleriyle Lille'i taşıyan Burak'a büyük onur! Aldığı ödül sonrası Fransızca mesaj verdi Algı Eke'den magazin gündemini sarsan 'yasak aşk' itirafı: İğrenç bir şeydi Bir çocuk babası adam, evinde soğuktan donarak öldü Çıplak halde cansız bedeni bulunan fenomenin boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı 5 gün sonra ölü bulunan doktor, boynunun kırılması sonucu yaşamını yitirmiş