Bozyazılı Öğrencilerin Ödüllü Eserleri Sergilendi - Son Dakika

Bozyazılı Öğrencilerin Ödüllü Eserleri Sergilendi

15.03.2016 15:59
Bozyazılı Öğrencilerin Ödüllü Eserleri Sergilendi, System.String[]

Mersin’in Bozyazı ilçesinde 15-23 Mart 2016 tarihleri arasında yapılacak olan ‘18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Haftası’ kutlama ve anma programı kapsamında, resim, şiir, kompozisyon ve hat sanatı kategorisinde yarışan ve dereceye giren öğrencilerin eserleri sergilendi.

Mersin'in Bozyazı ilçesinde 15- 23 Mart 2016 tarihleri arasında yapılacak olan '18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Haftası' kutlama ve anma programı kapsamında, resim, şiir, kompozisyon ve hat sanatı kategorisinde yarışan ve dereceye giren öğrencilerin eserleri sergilendi. Sergi ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü.

Bozyazı'daki ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri tarafından hazırlanan sergi, Bozyazı Çok Programlı Anadolu Lisesi bahçesinde açıldı. Serginin kurdelesi, Bozyazı Kaymakamı Suat Yıldız ve daire müdürleri tarafından kesildi. Açılışa daire ve okul müdürleri, gaziler, siyasi parti temsilcileri, öğrencilerle vatandaşlar katıldı.

Açılışın andından, öğrencilerin Çanakkale Şehitleri için hazırladıkları ve dereceye giren eserleri beraberindekilerle birlikte gezen Kaymakam Yıldız, öğrencilerden ve öğretmenlerden bilgiler alarak öğrencileri kutladı.

Vatandaşların büyük beğenisini kazanan ve yaklaşık 40 eserin sergilendiği resim sergisi, gün boyunca öğrencilerin ve vatandaşların beğenisine açık olacak. Öğrenciler, sergi açılışının ardından da Bozyazı Müftülüğü Konferans Salonu'nda 'Anzakların Gözünde Çanakkale' isimli filmi izlediler. - MERSİN

Bozyazılı Öğrencilerin Ödüllü Eserleri Sergilendi
Bozyazılı Öğrencilerin Ödüllü Eserleri Sergilendi

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Bozyazılı Öğrencilerin Ödüllü Eserleri Sergilendi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Galatasaraylı taraftarlar, başkanlığa Bahattin Demirbilek'i istiyor Son Dakika: Bugünden itibaren aşılama programının 2. adımına geçilerek huzurevleri ve bakımevlerinde kalanlar aşılanacak Sağlık Bakanı Koca: 830 bin sağlık çalışanımız aşının ilk dozunu oldu Prof. Dr. Durmuş Kaya koronavirüse yenildi Siyaset sosyoloğu Prof. Dr. Nur Vergin evinde ölü bulundu Ani bir kararla ayrılan Hadise ve Kaan Yıldırım sürpriz bir şekilde barıştı Çukur dizisinde Yamaç'a hayatının dayağını atan maskeli dövüşçünün kimliği ifşa oldu DSÖ'den koronavirüs aşısı açıklaması: Dünya feci bir ahlaki başarısızlığın eşiğinde