Son Dakika Haberleri: Bp, Meksika Körfezi'nde Bulunan Atlantis Petrol Sahasını Genişletecek

Bp, Meksika Körfezi'nde Bulunan Atlantis Petrol Sahasını Genişletecek

4 gün önce

İngiliz petrol şirketi BP, Meksika Körfezi’nde bulunan Atlantis petrol sahasını genişletmek için 1.3 milyar dolar yatırım yapacak. İngiliz petrol şirketi British Petroleum (BP), Meksika Körfezi’nde ABD derin sularında bulunan Atlantis petrol sahasının 3. Faz genişletme projesi için 1.3 milyar dolarlık yatırım bütçesini onayladı. Yeni bir denizaltı üretim sistemi kuracak olan BP, sekiz yeni kuyu açacak. […]The post BP, Meksika Körfezi’nde bulunan Atlantis petrol sahasını genişletecek appeared first on Enerji Enstitüsü.

Bp, Meksika Körfezi'nde Bulunan Atlantis Petrol Sahasını Genişletecek, System.String[]
İngiliz petrol şirketi BP, Meksika Körfezi'nde bulunan Atlantis petrol sahasını genişletmek için 1.3 milyar dolar yatırım yapacak.

İngiliz petrol şirketi British Petroleum (BP), Meksika Körfezi'nde ABD derin sularında bulunan Atlantis petrol sahasının 3. Faz genişletme projesi için 1.3 milyar dolarlık yatırım bütçesini onayladı.

Yeni bir denizaltı üretim sistemi kuracak olan BP, sekiz yeni kuyu açacak. Sahadan üretimin 2020 yılında başlaması öngörülüyor. Sahanın şirketin petrol üretimini günde 38 bin varil arttırması bekleniyor.

The post BP, Meksika Körfezi'nde bulunan Atlantis petrol sahasını genişletecek appeared first on Enerji Enstitüsü.
Kaynak: Enerjienstitusu.com
Oyuncu Yalçın Dümer: Cumhurbaşkanı Erdoğan 'Evliliğiniz 6 Ayda Biter' Dedi, Öyle de Oldu Zengin Olma Hayali Kuran Defineciler, Kendilerini Patlattı

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında Gündeme Gelen Lise Öğrencisi Cinayetinin Detayları Ağızları Açık Bıraktı