Branda çekmek için kamyonun üzerine çıktı, akıma kapılıp yaralandı - Son Dakika

Branda çekmek için kamyonun üzerine çıktı, akıma kapılıp yaralandı

09.04.2021 01:16
Branda çekmek için kamyonun üzerine çıktı, akıma kapılıp yaralandı, System.String[]

ANKARA'nın Beypazarı ilçesinde, branda çekmek için kamyonun üzerine çıkan Samet Kökbaş (32), yüksek gerilim hattına temas etmesi sonucu ağır yaralandı.

ANKARA'nın Beypazarı ilçesinde, branda çekmek için kamyonun üzerine çıkan Samet Kökbaş (32), yüksek gerilim hattına temas etmesi sonucu ağır yaralandı.

Olay, Beypazarı'na bağlı Bağözü Mahallesi'nde meydana geldi. Samet Kökbaş, kamyonuna branda çekmek için aracın üzerine çıktı. Brandayı çekerken başı yüksek gerilim hattına temas eden Kökbaş, akıma kapıldı. Durumu fark edenler, sağlık ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekiplerince ilk müdahalesi yapılan Kökbaş, Beypazarı Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Durumu ağır olan Samet Kökbaş, buradaki tedavisinin ardından Ankara Şehir Hastanesi'ne sevk edildi.


Branda çekmek için kamyonun üzerine çıktı, akıma kapılıp yaralandı

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Branda çekmek için kamyonun üzerine çıktı, akıma kapılıp yaralandı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

2 milyar dolarlık vurgun yapıp yurt dışına kaçan Thodex'in sahibi Faruk Fatih Özer kimdir? 2 milyar dolarlık vurgun yapıp yurt dışına kaçan Thodex'in sahibi Faruk Fatih Özer kimdir? Hakan Çalhanoğlu'nun nefis golünü İbrahimovic ayakta alkışladı, İtalyanlar şu yorumu yaptı: Spor tarihinin en yetenekli Türk'ü Hakan Çalhanoğlu'nun nefis golünü İbrahimovic ayakta alkışladı, İtalyanlar şu yorumu yaptı: Spor tarihinin en yetenekli Türk'ü Aralarında kimler var kimler! Thodex'in kurucusu 2 milyar dolarlık vurgun için ünlüleri kullanmış Aralarında kimler var kimler! Thodex'in kurucusu 2 milyar dolarlık vurgun için ünlüleri kullanmış Ünlü oyuncu ve eşi Müge Anlı'ya katıldı! Sürpriz ziyaretin sebebi duygulandırdı Ünlü oyuncu ve eşi Müge Anlı'ya katıldı! Sürpriz ziyaretin sebebi duygulandırdı 2 milyar dolar ile sırra kadem basan Thodex'in kurucusu yatırımcı çekmek için kampanya düzenlemiş 2 milyar dolar ile sırra kadem basan Thodex'in kurucusu yatırımcı çekmek için kampanya düzenlemiş 3 günlük kapanma bu akşam başlıyor! İşte kısıtlamadan muaf olacak kişi ve sektörler 3 günlük kapanma bu akşam başlıyor! İşte kısıtlamadan muaf olacak kişi ve sektörler Dünya böylesini görmedi! Koronaya teslim olan ülkede günlük vaka sayısı rekor kırdı Dünya böylesini görmedi! Koronaya teslim olan ülkede günlük vaka sayısı rekor kırdı Bu kadarına da pes! Dilencinin iç çamaşırından çıkan para, çoğu kişinin cebinde yok Bu kadarına da pes! Dilencinin iç çamaşırından çıkan para, çoğu kişinin cebinde yok