'BRAZZİ' İlk Mağazasını Açtı - Son Dakika

'BRAZZİ' İlk Mağazasını Açtı

02.04.2012 09:28
'BRAZZİ' İlk Mağazasını Açtı, System.String[]

Türkiye'nin Yeni Gömlek Markası 'BRAZZİ' ilk mağazasını açtı.

Şair Ahmet Selçuk İlkan'dan, Brazzi'ye özel şiir...

Fransız markası BRAZZİ Gömlek, Türkiye'deki ilk mağazasının kapılarını Zeytinburnu'nda muhteşem bir törenle açtı. Hayallerin ötesindeki tasarımları ile Türkiye'nin bay ve bayan yeni gömlek markası BRAZZİ, Olivium AVM'nin karşısında açılan ilk mağazası ile Türkiye'ye merhaba dedi.

BRAZZİ'nin açılışına, Güngören Kaymakamı Seyfettin Azizoğlu, şair ve söz yazarı Ahmet Selçuk İlkan, sanatçı İsmail Hazar, dizi oyuncusu Rafi, iş adamları ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılışta konuşan Güngören Kaymakamı Seyfettin Azizoğlu, hayırlı olsun dileğinde bulunarak, "Brazzi'nin Türkiye'de büyüyen bir gömlek markası olarak dünyaya açılacağına inanıyorum" dedi. Şair ve söz yazarı Ahmet Selçuk İlkan da üzerine giydiği Brazzi gömlek ile markaya yazdığı dörtlüğü okudu. İlkan, "Eğer üzerinde yoksa bir gömlek, moda imiş, trendmiş hepsi farazi, bence şıklıkta artık en büyük terazi, bundan böyle Brazzi..." dedi.

Açılışta bilgi veren Brazzi'nin sahibi İsmail Erbey, Türkiye'deki tekstil sektöründe 17 senelik bir geçmişe sahip olduklarını belirterek, Fransız Brazzi Gömlek markasının uzun süredir müşterileri arasında yer aldığını ve özel koleksiyonlar ürettiklerini, kısa bir süre önce de markayı, dünya hakları ile birlikte satın aldıklarını belirtti. İstanbul ve Çorum'da iki fabrikası ile aylık 100 bin gömlek kapasitesine sahip olduklarını belirten Erbey, Brazzi'nin Fransa'daki merkezinden Avrupa'ya, Türkiye'den de, Rusya, Afrika ve Ortadoğu'ya açılmayı hedeflediklerini söyledi. Üretici olmaları nedeniyle kaliteyi aracı kullanmadan uygun fiyata sunabildiklerini ve her yaş grubuna hitap eden ürün gamı ile çalıştıklarını belirten Erbey, "Öncelikle 18-30 yaş arası değişen moda trendleri ile kendini yenilemek isteyen müşteriler bizim portföyümüzde yer alıyor." dedi. Ve " Gömlekte çok fazla bir değişiklik yapılamaz denilse de bizim iddiamız gömleği ihtiyaç olmaktan çıkarıp, şıklığa

dönüştürebilmemizdir." diye devam etti. Erbey, bu başlangıçla ilk adımlarını attıkları mağazalarının sayısını 2012 yılı içerisinde beşe çıkartmayı hedeflediklerini söyledi.

Mağazada Brazzi bay ve bayan gömleklerinin yanı sıra markanın parfüm,

kravat ve kol düğmesi ürünleri de yer alıyor.

'BRAZZİ' İlk Mağazasını Açtı

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'BRAZZİ' İlk Mağazasını Açtı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Real Madrid, Zidane'nın yerine Pochettino'yu düşünüyor ABD Hastalıkları Kontrol ve Önleme Merkezi, karantina süresini 7 ila 10 gün olarak güncelledi Başakşehir'de ilk gol geldi! Leipzig, temsilcimiz karşısında öne geçti Yağmur Aşık'ın Emre Aşık için tuttuğu iddia edilen kiralık katil: Benden hamile kaldı İran'ın "nükleer faaliyetlerini hızlandıracak" yasa tasarısı hükümetin itirazlarına rağmen onaylandı Çavuşoğlu'ndan Türkiye'yi hedef alan Pompeo'ya sert tepki: ABD, Suriye'deki terörist oluşumları destekliyor Saldırıya uğrayan muhabir, kendisine saldıranlar için ders gibi ceza istedi Bebek arabasındaki kazı gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi