Son Dakika Haberleri: Breakdansçıların Nefes Kesen Kapışması Bu Yıl Ankara'da

Breakdansçıların Nefes Kesen Kapışması Bu Yıl Ankara'da

4 gün önce

Dünyanın en prestijli breakdans yarışması Red Bull BC One'ın Türkiye ayağı bu yıl Ankara'da düzenlenecek.

Breakdansçıların Nefes Kesen Kapışması Bu Yıl Ankara'da, System.String[]

15 Mart Cuma günü Divan Çukurhan'da ön elemeler ve atölyeler ile başlayacak olan yarışma; 16 Mart Cumartesi günü Milyon Performance Hall'da yapılacak final karşılaşmaları ile devam edecek. Kasım ayında Hindistan'da gerçekleşecek olan Red Bull BC One dünya finalinde Türkiye'yi temsil etmek isteyen b-boylar ve bu yıl ilk kez yarışmaya dahil olan b-girl'ler başvurularını 11 Mart Pazartesi akşamına kadar www.redbull.com.tr/bcone adresinden yapacak.

Her yıl dünyanın en iyi breakdansçısını belirlemek için düzenlenen ve global arenada da en prestijli breakdans yarışması olarak anılan Red Bull BC One Cypher'ın Türkiye ayağı bu yıl Ankara'da gerçekleşecek. Bu yıl itibariyle b-boyların yanı sıra kadın break dansçıların yani b-girllerin de dahil olduğu yarışma 15-16 Mart 2019 tarihlerinde düzenlenecek.

Red Bull BC One Cypher'ın ön eleme turları ve breakdans atölyeleri 15 Mart Cuma günü saat 17.00'dan itibaren Divan Çukurhan'da gerçekleşecek. 16 Mart Cumartesi günü ise finale kalan adayların final yarışı Milyon Performance Hall'da düzenlenecek. Saat 15.30'da başlayacak yarışmada dansçılar, DJ Markone'ın müzikleriyle kozlarını paylaşacak. Yarışmanın bitiminin ardından saat 19.15'ten itibaren kapılarını açacak olan Red Bull BC One Afterparty'de yer alacak sürpriz isimler çok yakında açıklanacak. Türkiye'deki en iyi b-boy ve b-girl'ü ise, daha önce Red Bull BC One dünya finallerinde yarışmış olan b-boylar Hong-10, Wing ve Tuff Kid belirleyecek.
AK Parti Genel Merkezi Önünde Silah Sesleri Müge Anlı'ya Konu Olan Sır Cinayette Kanlı Eşarp Detayı!

Türkiye ile Moldova Arasında Kimlikle Seyahat Dönemi Başlıyor ABD'li Komutan, Türkiye Tarafından Aranan PKK'lı Terörist ile Görüştü