Son Dakika Haberleri: Ödüllü Haber Sunucusu, Helikopter Kazasında Yaşamını Yitirdi

Ödüllü Haber Sunucusu, Helikopter Kazasında Yaşamını Yitirdi

5 gün önce

Dünyaca ünlü haber sunucusu Ricardo Boechat, Brezilya'da helikopter kazasında yaşamını yitirdi.

Brezilya'da TV Band kanalı, televizyonun gece haberlerinin yanı sıra bir radyo programının sunuculuğunu yapan 66 yaşındaki Ricardo Boechat'ın, Campinas kentinden dönüşte bindiği helikopterin, Sao Paulo'da işlek bir otobanda kamyonun üzerine düştüğünü duyurdu.

DEVLET BAŞKANI BOLSONARO, TAZİYE MESAJI YAYIMLADI

Polis, yolsuzlukla ilgili haberleriyle Brezilya'nın en prestijli gazetecilik ödüllerinden 3'ünün sahibi olan Boechat'ın ve helikopterin pilotunun kazada yaşamlarını yitirdiğini, kamyon sürücüsünün yaralandığını açıkladı.

IstoE dergisinde köşe yazan, televizyonda sıklıkla devlet başkanı adayları arasındaki münazaraları yöneten Boechat'ın ölümü ülkede büyük üzüntüyle karşılandı. Vatandaşlar ve meslektaşları, sosyal medyada duygularını getiren mesajlar paylaştı.

Boechat'ın sıkça eleştirdiği Brezilya'nın aşırı sağcı Devlet Başkanı Jair Bolsonaro da sunucunun ölümü üzerine Twitter hesabından taziye mesajı yayınladı.
Bir Kadını Asansörde Ölümüne Darp Eden Hırsız, Kadının Çantasını Alarak Kaçtı Adapazarı'nda Doğum Yapan Kişi, 5 Saat Sonra Öldü

Beşar Esad'dan Dikkat Çeken Türkiye ve YPG Açıklaması Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yeni Askerlik Sisteminin Detaylarını Açıkladı