Son Dakika Haberleri: Brezilyalı Futbolcunun Cinayetinde Yeni Gelişme: Katil Zanlısı, Misafirlere Kan İzlerini Temizletmeye Çalışmış

Brezilyalı Futbolcunun Cinayetinde Yeni Gelişme: Katil Zanlısı, Misafirlere Kan İzlerini Temizletmeye Çalışmış

5 ay önce

Cinsel ilişki skandalı sonrası öldürülen Brezilyalı futbolcuyla ilgili yeni iddialar ortaya çıktı. 19 yaşındaki kız, "Brittes, futbolcuyu öldürdükten sonra tüm konuklardan kan izlerini temizlemelerini istedi." dedi.

Sao Paulo forması giyen Daniel Correa Freitas, 27 Ekim 2018 tarihinde katıldığı doğum günü partisindeki cinsel ilişki skandalı sonrası kafası ve cinsel organı kesilmiş bir şekilde ölü bulunmuştu. Olayın şüphelisi olduğunu öne sürülen ve partinin ev sahibi olan Edison Brittes Junior, Correa'yı eşi Allana Brittes'e tecavüz ederken gördüğünü ve durumu engellemeye çalıştığını söylemişti. 24 yaşındaki futbolcunun ölümünün yankıları sürerken ismini vermek istemeyen 19 yaşındaki bir kızdan cinayetle ilgili gündeme bomba gibi düşen iddialar geldi.

"EVİN İÇİNDE ÖLDÜRÜP KAN İZLERİNİ TEMİZLETTİ"

İddiaya göre Correa, partiye içkili gelmedi ve cinayetin en büyük şüphelisi olarak görülen Edison Brittes, de Correa'yı öldürüp daha sonra da tüm konuklardan kan izlerini temizlemelerini istedi. Gizli tanık, polise verdiği ifadede Edison'un cinayeti işlediğini itiraf ettiğini de söyledi.

(Fanatik)

24 Yaşındaki Futbolcuyu Öldüren Zanlı, Futbolcuyu Eşiyle İlişkiye Girmesi İçin Evine Çağırmış


YORUMLAR


78 Yaşındaki Kadının, Metroda Tekme Tokat Saldırıya Uğradığı Anlar Sosyal Medyayı Ayağa Kaldırdı Çin Borsasından Bir Günde 1,6 Milyar Dolar Çıktı Yunanistan Başbakanı Çipras'ın Türk Jetleri Tarafından Taciz Edildiği İddiaları Yalanlandı