Bridget Jones Geri Dönüyor - Son Dakika

Bridget Jones Geri Dönüyor

31.03.2016 14:50
Bridget Jones Geri Dönüyor, System.String[]

Bridget Jones bu sefer bebeği ile geri dönüyor!

Bridget Jones bu sefer bebeği ile geri dönüyor!

2000'li yılların başında tanıştığımız Bridget Jones otuzlarının başlarında, hala bekar ve fazla kilolarını vermeye çalışan bir kadın profiliyken, aşk üçgeninin ortasına düşer. O yıllarda bizi öyle etkilemeyi başarmıştır ki kendi aramızda Colin Firth mi Hugh Grant mı diye tartıştığımız çok olmuştur. Nam-ı diğer Bridget, Renee Zelweger de bu rolle ününe ün katmakla kalmamış, 2013 yılında Akademi Ödülleri'nde En iyi Kadın Oyuncu ödülüne aday gösterilmiştir.

On beş yıl önce hayatımıza giren Bridget Jones'un Günlüğü 2004 yılında 'The Edge of Reason' filmiyle geri dönmüştü. Mutlu sonla biten ikinci filminden sonra şimdi sırada, 16 Eylül 2016'da vizyona girecek olan serinin üçüncü filmi var. ve Bridget Jones, bu sefer hamile! Ancak çok önemli bir soru var: Çocuğun babası Jack Qwant mı, yoksa Mark Darcy mi? Bridget'in bebeğini de babasının kim olduğunu da bu filmde hep birlikte göreceğiz.

Yeni Bridget Jones için geri sayım başlamışken, fragmanını izlemeden geçmeyin…

Bridget Jones Geri Dönüyor
Bridget Jones Geri Dönüyor

Son Dakika Kadın Bridget Jones Geri Dönüyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

İmamoğlu, İstanbul için düzenlenen koronavirüs toplantısını Bakan Koca'nın paylaşımından öğrendi Yusuf Yazıcı, Lille formasıyla Sparta Prag karşısında 3 gol attı Zeynep Sever Demirel, Volkan Demirel'le tanışma hikayesini anlattı: Futbolcu denince istemedim Ronaldo'nun sevgilisi yaşadıkları tutkulu aşkı anlattı: Cristiano tam bir bomba Putin de Türkiye'nin kararlılığını anladı! Karabağ sözleri dengeleri değiştirecek cinsten Şehit Esma Çevik'in babaevine asılan bayrağa saldıran kadın kameralara yakalandı Yolcu otobüsünde 17 yaşındaki genç kızı izleyerek mastürbasyon yapan muavin tutuklandı Çocuklarını nehre atıp öldürmüştü! Kan donduran olay ülkedeki trajediyi ortaya çıkardı