Brunei Sultanı Tarihi Yarımadayı Gezdi - Son Dakika

Brunei Sultanı Tarihi Yarımadayı Gezdi

08.04.2012 12:43
Brunei Sultanı Tarihi Yarımadayı Gezdi

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün daveti üzerine Türkiye'ye gelen Brunei Darusselam Sultanı Haji Hasansal Bolkiah Muizzadin Waddaulah İstanbul'da tarihi yarımadayı gezdi.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün daveti üzerine Türkiye'ye gelen Brunei Darusselam Sultanı Haji Hasansal Bolkiah Muizzadin Waddaulah İstanbul'da tarihi yarımadayı gezdi.

Brunei Sultanı Bolkiah, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış ile birlikte

Sultanahmet'te tarihi mekanları ve müzeleri gezdi. Gezisine Sultanahmet'te başlayan Brunei Sultanı ilk ziyaretini de Sultanahmet Camii'ne gerçekleştirdi. Brunei Sultanı daha sonra Ayasofya Müzesini gezdi. Buradaki gezisini de tamamlayan Brunei Sultanı daha sonra Gülhane parkındaki İslam Bilim ve Teknoloji Tarihi Müzesi'ni gezdi. Bakan Egemen Bağış'ın sürekli yanında olduğu sultanın son durağı ise Sultanahmet'teki

Yerebatan Sarnıcı oldu. Sultan, gezisini tamamladıktan sonra Nişantaşı'nda kaldığı otele geçti. Bu arada Nişantaşı'nda otele çıkan cadde de trafiğe kapatıldı.

Kaynak: İHA
TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU VİZE VE TAŞIMA KOTALARINA ACİL ÇÖZÜM BULMALIYIZ TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU VİZE VE TAŞIMA KOTALARINA ACİL ÇÖZÜM BULMALIYIZ İlkler Şehri Uşak Basketbol takımı galibiyet serisini bozmak istemiyor İlkler Şehri Uşak Basketbol takımı galibiyet serisini bozmak istemiyor TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: '2022 yılı itibariyle, Türkiye - AB mal ticareti 196 milyar dolara ulaşmıştır' TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: '2022 yılı itibariyle, Türkiye - AB mal ticareti 196 milyar dolara ulaşmıştır'

Son Dakika Güncel Brunei Sultanı Tarihi Yarımadayı Gezdi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement