Btp Genel Başkanı Hüseyin Baş'tan Ronaldolu "7" Paylaşımı - Son Dakika

Btp Genel Başkanı Hüseyin Baş'tan Ronaldolu "7" Paylaşımı

09.11.2022 17:01
Btp Genel Başkanı Hüseyin Baş'tan Ronaldolu "7" Paylaşımı

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, Manchester United takımında forma giyen efsane futbolcu Cristiano Ronaldo’nun 7 numaralı formasıyla göründüğü bir fotoğrafını “7” notuyla sosyal medya hesabından paylaştı.

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, Manchester United takımında forma giyen efsane futbolcu Cristiano Ronaldo'nun 7 numaralı formasıyla göründüğü bir fotoğrafını "7" notuyla sosyal medya hesabından paylaştı.

BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş, İngiltere futbol kulüplerinden Manchester United takımında forma giyen efsane futbolcu Cristiano Ronaldo'nun 7 numaralı formasıyla göründüğü bir görseli sosyal medya hesabından paylaştı. Baş, paylaşımına "7" notunu düştü.

Baş, geçen haftalarda Altılı Masa'ya katılma isteğini dile getirmiş, daha sonra Altılı Masa'da yer alan parti temsilcilerinden olumlu görüşler açıklanmıştı.

İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, 14 Kasım'da yapılacak olan Altılı Masa zirvesinde bu konunun gündeme geleceğini açıklamıştı. Ardından Baş ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, BTP Genel Merkezi'nde bir araya gelmişti.

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç da Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, konuya ilişkin "CHP de sıcak bakar. Gayet de büyük memnuniyet duyarız. Bu kararı alacak olanlar sayın genel başkanlar, elbette otururlar. Bununla ilgili konuyu tartışırlar ama bizim bakış açımız böyledir" demişti.

Kaynak: ANKA
YORUMLAR
500

Son Dakika Güncel Btp Genel Başkanı Hüseyin Baş'tan Ronaldolu '7' Paylaşımı - Son Dakika


Advertisement