BTP Kilis Kadın Kolları Kermes Düzenledi - Son Dakika

BTP Kilis Kadın Kolları Kermes Düzenledi

18.04.2013 14:21
BTP Kilis Kadın Kolları Kermes Düzenledi, System.String[]

BTP Kilis Kadın Kolları Başkanlığının halka açık düzenlediği kermesten, elde edilen gelir fakir öğrencilerin eğitiminde kullanılacak.

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Kilis Kadın Kolları Başkanlığı halka açık olarak düzenlediği gıda kermesinden elde edilecek gelirin fakir öğrencilerin eğitiminde kullanılacağı bildirildi.

BTP Kilis Kadın Kolları Başkanlığı'nın organize ettiği gıda kermesi vatandaşların yoğun katılımına olurken, Kilis'in lezzetleri yemeklerini vatandaşın beğenisine sundu. Yöresel yemekler arasında Kübbülmüşviye, kıymalı köfte ve acir dolması gibi Kilis'e özgü yemeklerin kermese katılanlar tarafından daha çok ilgi çektiği gözlendi. Kermeste lahmacun, ev yapımı tatlı ve pastalar, börek çeşitleri ve sıcak gözleme gibi çok çeşitli yemek çeşitleri vatandaşların ilgisini çekti.

BTP Kilis Kadın Kolları Başkanı Zuhal Özkar, gıda kermesine katılanlara ve emeği geçen herkese teşekkür ederek, "BTP Kilis Kadın Kolları teşkilatının bu tür sosyal ve kültürel etkinliklerinin devam edeceğiz. Buradan elde edilen gelirin tamamı fakir öğrencilerin eğitiminde kullanılacak" diye konuştu. - KİLİS

BTP Kilis Kadın Kolları Kermes Düzenledi
BTP Kilis Kadın Kolları Kermes Düzenledi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel BTP Kilis Kadın Kolları Kermes Düzenledi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son dakika! AK Parti Sözcüsü Çelik: Kılıçdaroğlu demokrasi sorunu haline gelmiştir Monaco'dan ayrılmasına kesin gözle bakılan Onyekuru, Galatasaray'a geri dönüyor Yolun ortasında geri geri yürüyen kadın, polise zor anlar yaşattı Almanya'da bir otomobil kalabalığa daldı: 2 ölü, 10 yaralı Daimler, korona nedeniyle çalışanlarına toplamda 160 milyon euro ikramiye verecek Görüntüler büyük tartışma yaratacak! Bir markaya ait şekerleme ürünlerini evde çıplak elle doldurdu Ahmet Çakar, canlı yayında Rıdvan Dilmen'i bombaladı: Kimsin lan sen? Annesini, "Seni hangi silahla öldüreyim?" diyerek tehdit eden üvey babasını pompalıyla vurdu