Bu da Kırmızı Kardan Adam - Son Dakika

Bu da Kırmızı Kardan Adam

11.01.2013 11:26
Bu da Kırmızı Kardan Adam

Erzurum'da doğal güzellikleriyle bilinen kırmızı peri bacaları, yağan karla birlikte kartpostallık manzaralar oluşturdu.

Erzurum'un Narman ilçesinde doğal güzellikleriyle bilinen kırmızı peri bacaları, yağan karla birlikte kartpostallık manzaralar oluştururken, gençler ve çocuklar kar ve kırmızı toprağı bir araya getirerek kardan adam yaptı.

Narman ilçesindeki peri bacalarını gezmek ve doğal güzellikleri görmek için vadiye gelen Erhan Turan ve arkadaşları, kar ve kırmızı toprağı birleştirerek kardan adam yaptı. Turan, "Bu doğal güzelliği görmek için Periler Vadisi'ne geldik. Gerçekten çok güzel bir yer. Özellikle de kar yağınca daha bir güzel oluyor. Değişiklik olsun diye kırmızı renkli bir kardan adam yapmaya çalıştık. Kırmızı kumu karıştırınca ortaya peri bacalarında kendini kırmızıyla kamufle etmiş bir kardan adam çıktı" dedi.

Turan ayrıca yerli ve yabancı turistlerin bu doğal güzelliği görmesi gerektiğini belirtti. - ERZURUM

Kaynak: İHA
Erzurum'da yaralı bulunan puhu tedaviye alındı Erzurum'da yaralı bulunan puhu tedaviye alındı Erzurum'da yaralı bulunan puhu tedaviye alındı Erzurum'da yaralı bulunan puhu tedaviye alındı Erzurum Ticaret Borsası Erzurum Ticaret Borsası

Son Dakika Güncel Bu da Kırmızı Kardan Adam - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement