Son Dakika Haberleri: Bu Defa İphone Ezdi Geçti!

Bu Defa İphone Ezdi Geçti!

8 yıl önce

Android'in iPhone'u geride bırakmasına alışanlar için bunun tam tersini söyleyen bir haber...

Bu Defa İphone Ezdi Geçti!, System.String[]

Apple'ın iPhone 5 bekleyen kitleyi hayal kırıklığına uğratan yeni akıllı telefonu iPhone 4S, Apple'ın yüzünü güldürmeye devam ediyor. Bir hafta içinde 4 milyon gibi yüksek bir satış rakamına ulaşan Apple, Google'ın Android platformunu kullanan akıllı telefonlarına karşı da özellikle ABD telefon pazarında başarı gösterdi.


Araştırma şirketi Kantar Worldpanel comTech'ten yapılan açıklamaya göre Apple'ın ABD telefon pazarındaki payı 2010'un son çeyreğine göre 2 kat artarak yüzde 44.9'a ulaşırken, Android ise yüzde 50'lik pazar payında düşüş yaşayarak 2011'in son çeyreğini yüzde 44.8'lik pazar payıyla kapattı.


Yine aynı araştırma şirketine göre Apple sadece ABD'de değil, Avustralya ve İngiltere de dahil 9 ülkede satış grafiğini hızla yükseltmeyi sürdürüyor.

Haber Yayın Tarihi: 29.01.2012 11:59 Kaynak: Chip.com.trNetanyahu'nun oğlu, İstanbul paylaşımıyla sosyal medyanın gündemine oturdu
Avukatının bürosundaki görüntü, talihsiz genci ceza almaktan kurtardı Talihsiz koca, karısının söylediklerine dayanamayıp kalp krizi geçirdi