Bu Görüntü Olay Oldu - Son Dakika

Bu Görüntü Olay Oldu

03.01.2012 21:45
Bu Görüntü Olay Oldu

Ölümü üzerindeki sis perdesi hala aralanmayan Prenses Diana, ölüme böyle gitmiş.

15 yıl sonra ortaya çıkan bir kare ve ilk kez yayınlanan bir görüntü...

1997 yılında sevgilisiyle trafik kazasında hayatını kaybeden Prenses Diana'nın kaza sonrası ilk fotografı ve videosu olay oldu.

İşte ölümü hala şaibeli olan Prenses Diana'nın ölmeden önceki son dakikaları...

ÖĞRETMENDİ PRENSES OLDU

Diana, Prens Charles'la, başkent Londra'daki St. Paul Katedrali'nde, 29 Temmuz 1981'de evlendiği gün yuva öğretmeniyken Galler Prensesi oldu. Kraliyet Ailesi'ne iki veliaht prens (William ve Harry) veren Diana, yaptığı yardım çalışmaları, duygusal kişiliği, şıklık ve zarafetiyle İngiliz halkının gönlünde taht kurdu. Ne yazık ki bu mutluluğu çok uzun sürmedi. Kocasının düğün gününde bile sevgilisi Camilla Parker Bowles ile beraber olduğunu öğrendiği zaman dünya başına yıkıldı. Diana ilk başlarda evliliğini sürdürmeye çalışsa da bu beraberliğin yürümeyeceğini artık anlamıştı. 1992'de Prens'ten ayrı yaşamaya başlayan ve 1996'da boşanan Diana'nın çok sayıda sevgilisi olduğu iddia edildi. Özellikle Müslüman işadamı Dodi El Fayed'le olan ilişkisi Kraliyet Ailesi'nin tepkisini çeken ve Prenses'in uşağı Paul Burrell'a "Beni öldürecekler" dedikten sonra 36 yaşında gelen ani ölümü çoğu kişinin onun kaza sonucu ölmediğine inanmasına neden oldu. Ancak açılan soruşturmalardan bu yönde bir sonuç çıkmadı.

KOCASINDAN İNTİKAM ALIYORDU

Kimilerine göre sürekli sevgili değiştiren Prenses Diana, kocasından intikam alıyordu. Prenses, ayrılık sonrasında çok sayıda aşk yaşadı. Süvari James Hewitt, Pakistanlı kalp cerrahı Dr. Hasnat Han, işadamı Gula Lalvani, antika alıp satan Oliver Hoare onun kamuoyu tarafından bilinen sevgilileri arasında yer alıyordu. Uşağı Burrell'a göre ise Prenses'in en az dokuz gizli sevgilisi vardı. Bunlara Oscar'lı bir Hollywood yıldızı ve İngiliz rugby oyuncusu Will Carling de dahildi.

ÜVEY ANNE BÜYÜTTÜ

DOĞUM TARİHİ: 1 Temmuz 1961

DOĞUM YERİ: İngiltere

ÖLÜM TARİHİ: 31 Ağustos 1997

ÇOCUKLARI: William ve Harry. Anne ve babası boşanan Prenses Diana üvey annesinden kaçmak için yuvada öğretmen oldu.

Kaynak: Diğer
YORUMLAR
500
Bakan Özer, İngiliz mevkidaşı Gibb ile bir araya geldi Bakan Özer, İngiliz mevkidaşı Gibb ile bir araya geldi Ünal Çeviköz: Londra'da KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar'ı Hedef Alan Saldırıyı Kınıyoruz Ünal Çeviköz: Londra'da KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar'ı Hedef Alan Saldırıyı Kınıyoruz KKTC Başbakanı Üstel, Cumhurbaşkanı Tatar'a yönelik Londra'daki engelleme girişimini kınadı KKTC Başbakanı Üstel, Cumhurbaşkanı Tatar'a yönelik Londra'daki engelleme girişimini kınadı

Son Dakika Güncel Bu Görüntü Olay Oldu - Son Dakika


Advertisement