Bu Hafta 6 Film Vizyona Girecek - Son Dakika

Bu Hafta 6 Film Vizyona Girecek

09.03.2017 09:53
Bu Hafta 6 Film Vizyona Girecek, System.String[]

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 2'si yerli 6 film vizyona girecek.

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 2'si yerli 6 film vizyona girecek.

Jordan Vogt Roberts'in yönettiği ve Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson, Bride Larson, Toby Kebbell, Thomas Mann ile John Goodman'ın oynadığı "Kong: Kafatası Adası" izleyici ile buluşacak.

Senaryosu Derek Connolly, Max Borenstein ve Dan Gilroy üçlüsüne ait olan film, bir grup araştırmacının Pasifik'te bir adayı keşfe çıkarak devasa yaratıklarla karşılaşmalarını anlatıyor.

Aksiyon ve macera türündeki yapım, Pasifik Okyanusu'nda yer alan ıssız bir adayı keşfetmek için bir araya gelmiş bilim insanları, askerler ve maceraperestlerden oluşan bir grup insanın hikayesinden yola çıkıyor.

"Neruda"

Pablo Larrain'in yönettiği filmde Gael Garcia Bernal, Luis Gnecco, Mercedes Moran, Alfredo Castro, Pablo Derqui, Mercedes Moran ve Emilio Gutierrez Caba gibi isimler rol aldı.

Senaryosu Guillermo Calderon'a ait olan "Neruda", Komünist Parti'ye katılımından dolayı kendi ülkesinde kaçak durumuna düşürülen Nobel ödüllü şair Pablo Neruda'yı yakalamaya çalışan bir müfettişin çabasını ele alıyor.

"Deli Aşk"

Emrah Kaman, Pelin Akil, Şafak Pekdemir, Toygan Avanoğlu, Cem Yılmaz, Zafer Algöz ve Hakan Altun'un rol aldığı filmin yönetmenliğini Murat Kaman ve Murat Dündar üstlendi.

Komedi türündeki filmde, Maraş dondurmacısı Ekrem'in, sevdiği kız Neşe'nin kalbini kazanabilmek için yaptıkları ve bu sırada başına gelen komik olaylar anlatılıyor.

"Deli Aşk" filminin yapımcıları arasında bulunan Cem Yılmaz, filmde konuk oyuncu olarak psikolog rolünde izleyicinin karşısına çıkıyor.

- "Perde: Ayn-ı Cin"

Ediz Günay'ın yazıp yönettiği Perde Ayn-ı Cin, gözünden operasyon geçirdikten sonra önceden görmeye vakıf olmadığı varlıkları görmeye başlayan bir adamın hikayesine odaklanıyor.

Korku türündeki filmde, Nurhayat Ertetik, Orkun Özen, Uğur Dönmez, Filiz Ger ve Burcu Ayhan gibi isimler rol aldı.

"Süper Yetenek"

Ash Brannon'ın yönetmenliğini üstlendiği "Süper Yetenek", hayallerini gerçekleştirmek için kasabasından ayrılan Bodi'nin macerasını beyaz perdeye taşıyor.

ABD yapımı animasyonun Türkçe seslendirmelerini Ayhan Kahya, Ali Çorapçı, Ziya Kürküt, Aziz Güngör ve Selçuk Kıpçak yaptı.

"Neşeli Dalgalar: Dalgamanya"

Sörfçü penguenlerin hikayelerini anlatmaya devam eden "Neşeli Dalgalar: Dalgamanya"nın yönetmen koltuğunda Henry Yu bulunuyor.

Senaryosu Abdul Williams'a ait olan filmin kahramanlarına Türkiye'deki izleyiciler için Ahmet Taşar, Sinan Divrik, Selay Taşdöğen, Oğuz Toydemir ve Uğur Aslanoğlu gibi isimler sesleriyle hayat verdi.

Bu Hafta 6 Film Vizyona Girecek

- Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat Bu Hafta 6 Film Vizyona Girecek - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Mesut Yılmaz'ın tedavi gördüğü hastaneden ilk açıklama: Yaklaşık 2 yıldır kanser tedavisi görüyordu Jose Mourinho, mağlubiyet sonrası yaptığı paylaşımla oyuncularına seslendi: Umarım herkes benim kadar üzgündür Son Dakika! Eski Başbakan Mesut Yılmaz hayatını kaybetti Azerbaycan, 25 sivilin öldüğü Berde'nin intikamını alıyor: Sivilleri vuran 'Smerç' SİHA'larla imha edildi Ayakta yolcu taşırken yakalanan minibüs şoföründen polise; ''15 dakika önce ceza yedim, bu seferlik idare et" Kanser tedavisi gören sunucu Dilay Kemer hayatını kaybetti Aşk yaşadıkları konuşulan Hilal Altınbilek ve Gurur Aydoğan aynı eve girerken yakalandı Nice'te 3 kişiyi bıçaklayarak öldüren saldırgan İtalya'dan belge alarak Fransa'ya gelmiş
10:07