"Karpuz beyaz çıkarsa ülkeyi terk ederim" diyen esnaf karpuzu kesince olanlar oldu - Son Dakika

"Karpuz beyaz çıkarsa ülkeyi terk ederim" diyen esnaf karpuzu kesince olanlar oldu

22.05.2020 23:14

Şanlıurfa'da, sattığı karpuzun kaliteli olduğuna inandırmak için "Bu karpuz beyaz çıkarsa ülkeyi terk ederim" ifadelerini kullanan esnafın karpuzu kestikten sonraki tavırları sosyal medyada gündem oldu.

Şanlıurfa'da karpuz satan bir esnaf, vatandaşları karpuzunun kaliteli olduğuna inandırmak için "Bu karpuz beyaz çıkarsa ülkeyi terk ederim" dedi.

KARPUZ BEYAZ ÇIKTI

Çevrede bulunan bir vatandaş tarafından çekilen görüntülerde, esnafın kestiği karpuz beyaz çıktığı görüldü. Bunun üzerine esnaf, "Beyaz diyen yanıma gelsin. Bu beyaz değil ağabey. Tadına bakabilirsin" dedi.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Esnafın karpuzu kestikten sonraki tavırları kısa süre içinde sosyal medyada gündem oldu. O anlar, Twitter başta olmak üzere birçok sosyal medya platformunda çok sayıda kişi tarafından paylaşıldı.

 Karpuz beyaz çıkarsa ülkeyi terk ederim diyen esnaf karpuzu kesince olanlar oldu
 Karpuz beyaz çıkarsa ülkeyi terk ederim diyen esnaf karpuzu kesince olanlar oldu

Son Dakika Yaşam 'Karpuz beyaz çıkarsa ülkeyi terk ederim' diyen esnaf karpuzu kesince olanlar oldu - Son Dakika


Son Dakika

İstanbul'da beklenen kar yağışı, öğle saatlerinde başlayıp pazartesiye kadar devam edecek Meral Akşener, hacı olduğu için koronavirüs aşısı olduğu anlara ait fotoğrafını paylaşmamış Mahkeme kararı bozdu, Kadir Şeker davası yeniden görülecek Günlük kiralık evde tecavüzden kaçan Gülay, 10. kattan ölüme atlamıştı! Katili müebbet yedi Ünlü manken Ebru Şallı, yeni yaşını eşiyle Meksika'da kutladı Tehdit edilen genç kızı korumak isteyen dayısı canından oldu Çaycı Hüseyin lakaplı Alpaslan Özmol'un yeni imajı sosyal medyaya damga vurdu Belçika'da bir kişi koronavirüs aşısı olduktan 5 gün sonra öldü