Cardi B, alışverişe giderken giydiği kıyafetle görenleri şaşı etti - Son Dakika

Cardi B, alışverişe giderken giydiği kıyafetle görenleri şaşı etti

23.01.2021 12:19

28 yaşındaki bir çocuk annesi Cardi B., dün kocası Offset ile birlikte Beverly Hills'te lüks bir mağazaya alışverişe gitti. Üzerine, üst kısmı kazak gibi görünen, sanki şeffaf bir tulum izlenimi uyandıran bir kıyafet giyen Cardi B. bütün bakışları üzerine topladı.

İlginç giyim tarzı ve pozlarıyla her daim adından söz ettiren Cardi B'yi gireceği mağazanın önünde kalabalık bir fotoğrafçı ordusu bekledi. Büyük bir ciddiyetle mağazaya giren şarkıcı, hiç beklenmedik bir hamleyle birden dans etmeye başladı. Eşinin o anlarına şahit olan Offset de cep telefonuyla onu görüntüledi.

EŞİNİN AKSİNE GÜNLÜK KIYAFETLER GİYDİ

Cardi B'nin bu iddialı giyimi ve maskesinin yanı sıra gerçek adı Kiari Kendrell Cephus olan 29 yaşındaki Offset'in hiç dikkat çekmeyen, günlük spor bir kıyafet tercih ettiği görüldü. Bir süre önce ayrılacaklarını açıklayan ünlü çift, daha sonra tekrar bir araya gelmeye karar vermişti.

Cardi B, alışveriş giderken giydiği kıyafetle görenleri şaşı etti

2 YAŞINDAKİ KIZINA ALDIĞI HEDİYE DUDAK UÇUKLATMIŞTI

İlk gençlik yılları zorluk içinde geçen Cardi B, müzik dünyasında başarı kazandıktan sonra ise yaptığı pahalı harcamalarla dikkat çekiyor. Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz Noel'de de kızı Kuture'ye aldığı 1000 dolarlık oyuncak bebekle konuşulmuştu. Cardi B, ünlü bir moda markasının imzasını taşıyan bu bebeği sosyal medyada video ve fotoğraflarıyla paylaşmıştı. Dünyaca ünlü şarkıcı Cardi B, daha önce de kızına 10 aylıkken elmas bilezik seti almıştı.

Cardi B, alışveriş giderken giydiği kıyafetle görenleri şaşı etti
Cardi B, alışveriş giderken giydiği kıyafetle görenleri şaşı etti
Cardi B, alışverişe giderken giydiği kıyafetle görenleri şaşı etti

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Cardi B, alışverişe giderken giydiği kıyafetle görenleri şaşı etti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Çukur dizisine dahil olan Çağla Demir, pozlarıyla ilgi odağı oldu İstanbul'da 65 yaş üzeri ve 20 yaş altına uygulanan toplu taşıma kısıtlaması kaldırıldı Göztepe maçı sonrası Ülker Stadı'nın zemini tamamen düzeldi Önemsemediği dişi yüzünden tüm vücudunu enfeksiyon saran adam canını zor kurtardı Esra Dermancıoğlu, kendisinden 15 yaş küçük oyuncu Murat Balcı ile aşk yaşıyor 81 ile gönderilen yazı ile Sağlık Bakanlığı'na bağlı kuruluşlarda normal düzene geçiliyor Yunanistan'a kaçırılmaya çalışılan 1 ton midye ele geçirildi Trabzon'da cenazeye katılan 100 kişiden 40'ının Covid- 19 testi pozitif çıktı