Bu Köpeğin Yüzde 65'i Dişi Yüzde 35'i Erkek - Son Dakika

Bu Köpeğin Yüzde 65'i Dişi Yüzde 35'i Erkek

14.11.2014 09:42

Aydın’da bir vatandaş sokakta bulup büyüttüğü Ariel Sharon isimli köpeğini davranışlarından şüphelenerek veterinere götürdü.

Veterinerde köpeğinin çift cinsiyetli olduğunu öğrenen hayvansever şok oldu. Doktorlar bu durumu kitaplarda okudukları fakat ilk kez karşı karşıya kaldıklarını söyledi.

Köpeğini kendisi dahil çevredekilerin de çok sevdiğini ancak nadir görülen bir durum olan çift cinsiyetli olmasından dolayı zaman zaman herkesi şaşırttığını belirten, Gürkan Kanat “Bu ayıya benzeyen ayı boğan cinsi bir köpekmiş. Çoban köpeklerinin ağabeyi de denebilir. Köpeğin adı Ariel Sharon erkek olarak kayıtlı. Erkek olarak kimliğe kayıtlı ama aslında dişilik hali daha yüksek. Suni tohumlama olur ve sezaryen yapılırsa belki anne olabilir. Fakülteye götürdüm. Ultrasonu yapıldı yüzde 65 dişi yüzde 35 erkek. Kafası estiği zaman erkek köpekle dövüşe dalıyor. Gelen erkek köpek de bunu gördüğünde kafası karışıyor. Ben kiminle karşı karşıyayım diyor. Bu durum bir hocanın hayatında ender karşılaşabileceği vakaymış. Koyunlarda boğalarda görülmüş ama köpeklerde ender görülürmüş” diye konuştu.

“TUTARSIZ VE ÇİFT CİNSİYET OLDUĞU İÇİN ARİEL SHARON İSMİ VERİM”

Köpeğinin çift cinsiyet taşıması nedeniyle çok tutarsız davranış sergilediğini ve ne zaman erkek gibi ne zaman da dişi gibi davranacağının belli olmadığını belirten Gürkan Kanat, “Köpeğin kendisini erkek ya da dişi hissetmesi saatlik değişiyor. Erkek köpekleri gördüğü zaman bazen dövüşe başlıyor. Bazen bayanları gördüğü zaman onlarla meşveret yapıyor. Bazen de erkek köpeklerin kendisine dokunmasına izin veriyor. Ariel Sharon’dan nefret ettiğim için ancak bu köpeğe Ariel Shoran’un ismi yakışır” diye konuştu.

İBRAHİM KILINÇ 

Bu Köpeğin Yüzde 65'i Dişi Yüzde 35'i Erkek
Bu Köpeğin Yüzde 65'i Dişi Yüzde 35'i Erkek
Bu Köpeğin Yüzde 65'i Dişi Yüzde 35'i Erkek
Bu Köpeğin Yüzde 65'i Dişi Yüzde 35'i Erkek

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Bu Köpeğin Yüzde 65'i Dişi Yüzde 35'i Erkek - Son Dakika


Son Dakika

Real Madrid, deplasmanda Inter'i 2-0 mağlup etti İçişleri Bakanlığı'ndan yeni koronavirüs genelgesi! 4 gün boyunca sıkı denetimler yapılacak İmamoğlu'ndan '28 bin 351' vaka sayısı yorumu: Hakikati konuşmaktan korkmamak en doğru yoldur Türkiye, belirti göstermeyen korona hastalarının da açıklanmasıyla dünyada günlük vaka sayısında 3'üncü sıraya yükseldi Futbolun yaşayan efsaneleri Messi ile Ronaldo, Maradona'ya böyle veda etti Son Dakika! Bakan Koca, sert tedbirlerin sinyalini verdi: Kısıtlamalar gerektiğinde daha da genişletilebilir Putin'in "gizli" aşkının kazancı ortaya çıktı! Dudak uçuklatan rakam Uzmanlar araştırdı: Ağız gargarası koronadan korunmak için bilimsel bir çözüm değil, tedbir olabilir