Son Dakika Haberleri: Kuyruğu Görenler Hediye Dağıtıldığını Sandı, Gerçek Bambaşka Çıktı

Kuyruğu Görenler Hediye Dağıtıldığını Sandı, Gerçek Bambaşka Çıktı

4 ay önce

Bursa'da, yüzlerce metre uzunluğunda kuyruğu görenler ise promosyon kuyruğu sandı. Kuyruğa girenlere bu kuyruğun ne kuyruğu olduğunu soran vatandaşlar, tiyatro gösterisi için olduğunu öğrenince büyük şaşkınlık yaşadı.

Bursa'da, yüzlerce metre uzunluğunda kuyruğu görenler ise promosyon kuyruğu sandı. Kuyruğa girenlere bu kuyruğun ne kuyruğu olduğunu soran vatandaşlar, tiyatro gösterisi için olduğunu öğrenince büyük şaşkınlık yaşadı. Ailelerinin elinden tutan çocuklar oyunu izlemek için saatlerce kuyrukta bekledi.

TİYATRO İZLEMEK İSTEYEN ÇOCUKLAR BİTMEYEN KUYRUK OLUŞTURDU

Bursa Devlet Klasik Türk Müziği Korosu Dede Efendi Salonu'nda sahnelenecek olan Minyonlar Müzikli Çocuk Tiyatrosu'nun gösterisini izlemek isteyen çocuklar sonu bitmeyen kuyruk oluşturdu.

GÖRENLER HEDİYE KUYRUĞU SANDI

Yüzlerce metre uzunluğunda kuyruğu görenler ise promosyon kuyruğu sandı. Kuyruğa girenlere bu kuyruğun ne kuyruğu olduğunu soran vatandaşlar, tiyatro gösterisi için olduğunu öğrenince büyük şaşkınlık yaşadı.

TİYATRO İZLEMEK İÇİN SAATLERCE BEKLEDİLER

Ülkemizde son yıllarda fazla rağbet gösterilmemesinden yakınılan tiyatro için uzun kuyruk oluşturulması herkesi şaşırttı. Ailelerinin elinden tutan çocuklar oyunu izlemek için saatlerce kuyrukta bekledi. Girişte ücretlerini ödeyen aileler gösteriyi büyük bir keyifle izledi.


YORUMLAR


Optimar Araştırma, Türkiye Genelinde Yaptığı Seçim Anketinin Sonuçlarını Yayınladı İçişleri Bakanı Soylu, Twitter'a Tepki Gösterip Vatandaşları Uyardı

Kırılan Camı Naylonla Kapatıp Yola Devam Etmek İsteyen Şoföre Yolcular Engel Oldu