Bu mahalle 1 yıl 21 gün sonra korona virüsle tanıştı - Son Dakika

Bu mahalle 1 yıl 21 gün sonra korona virüsle tanıştı

08.04.2021 09:25

Bu mahalle 1 yıl 21 gün sonra korona virüsle tanıştı Türkiye'de 11 Mart 2020 tarihinde görülen ilk korona virüs vakasından Nisan ayının başına kadar hiç vaka rastlanmayan Samsun'un Bafra ilçesi Şahinkaya Mahallesi'nde 3 kişinin Covid-19 test sonucu pozitif çıktı.

Bu mahalle 1 yıl 21 gün sonra korona virüsle tanıştı

SAMSUN - Türkiye'de 11 Mart 2020 tarihinde görülen ilk korona virüs vakasından Nisan ayının başına kadar hiç vaka rastlanmayan Samsun'un Bafra ilçesi Şahinkaya Mahallesi'nde 3 kişinin Covid-19 test sonucu pozitif çıktı.

Türkiye korona lideri Samsun'da korona virüs vakaları hızla tırmanmaya devam ederken vaka olmayan bazı mahallerinde ise Covid-19 vakaları çıkmaya başladı. Korona sürecinde Bafra ilçesinde bulunan 140 nüfuslu Şahinkaya Mahallesi bazı tedbirleri alsa da virüsle tanıştı. Özellikle dışarıdan fazla misafir kabul etmeyerek ve her gün camiden anons ile korona virüs uyarısı yaparak tedbir alan mahallede 1 Nisan'da 2 kişi, 2 Nisan'da da 1 kişinin test sonucu pozitif çıktı.

Bu mahalle 1 yıl 21 gün sonra korona virüsle tanıştı
Bu mahalle 1 yıl 21 gün sonra korona virüsle tanıştı
Bu mahalle 1 yıl 21 gün sonra korona virüsle tanıştı
Bu mahalle 1 yıl 21 gün sonra korona virüsle tanıştı

Kaynak: İHA

Son Dakika Sağlık Bu mahalle 1 yıl 21 gün sonra korona virüsle tanıştı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cuma namazı camilerde kılınabilecek mi? Merak edilen soruya İçişleri Bakanlığı yanıt verdi Cuma namazı camilerde kılınabilecek mi? Merak edilen soruya İçişleri Bakanlığı yanıt verdi Mağdur olan binlerce Thodex üyesinin kimlik bilgileri ve fotoğrafları ifşa edildi Mağdur olan binlerce Thodex üyesinin kimlik bilgileri ve fotoğrafları ifşa edildi Yunan Bakan Dendias'ın hadsiz sözleriyle ilgili Başbakan Miçotakis'ten tarihi itiraf Yunan Bakan Dendias'ın hadsiz sözleriyle ilgili Başbakan Miçotakis'ten tarihi itiraf Çalışmak için geldiği inşaattan düşen genç, hayatını kaybetti Çalışmak için geldiği inşaattan düşen genç, hayatını kaybetti İş insanı Cüneyt Yılmaz, 14 yaşındaki kızını boğarak öldürüp intihar etti İş insanı Cüneyt Yılmaz, 14 yaşındaki kızını boğarak öldürüp intihar etti Tweet krizi! Emniyet paylaşımı sildi, Bakan Soylu geri adım atmadı Tweet krizi! Emniyet paylaşımı sildi, Bakan Soylu geri adım atmadı Bak sen pişkine! 2 milyar dolarla sırra kadem basan Kripto Tosuncuk neler söylemiş neler Bak sen pişkine! 2 milyar dolarla sırra kadem basan Kripto Tosuncuk neler söylemiş neler Son Dakika: Bakan Çavuşoğlu'ndan Thodex'in kurucusuyla birlikte çekildiği fotoğrafa ilişkin açıklama: Kendisini tanımıyorum Son Dakika: Bakan Çavuşoğlu'ndan Thodex'in kurucusuyla birlikte çekildiği fotoğrafa ilişkin açıklama: Kendisini tanımıyorum