Engin Alkan'da, Bu Sezon Kürk Mantolu Madonna'da Oynayacak! - Son Dakika

Engin Alkan'da, Bu Sezon Kürk Mantolu Madonna'da Oynayacak!

2 yıl önce

Türkiye okurunun başucu kitabı Kürk Mantolu Madonna; geçtiğimiz sezon Türkiye'de ilk defa tiyatro oyunu olarak seyirci karşısına çıktı.

Engin Alkan'da, Bu Sezon Kürk Mantolu Madonna'da Oynayacak!, System.String[]

Günümüz Türkiye tiyatrosunun başarılı yönetmenlerinden Engin Alkan'ın sahneye uyarlayıp yönettiği oyunun başrollerini Tuba Ünsal, Alper Saldıran, Sercan Badur, Lila Gürmen, Sacide Taşaner paylaşırken, Kayhan Yıldızoğlu da konuk oyuncu olarak yer alıyor.

Geçtiğimiz sezon Menderes Samancılar'ın oynadığı "Raif Efendi" rolünü ise bu sezon oyunun yönetmeni Engin Alkan oynayacak. 26 Eylül Çarşamba günü Uniq İstanbul sahnesinde seyirciyle buluşmaya hazırlanan oyun, Anadolu'nun işgali sırasında babası tarafından müttefik Almanya'ya gönderilen Raif'in, ressam Maria Puder'le Berlin'de yaşadığı baş döndürücü aşkın hikayesini anlatıyor. Bir yandan benliğimizin en karanlık noktalarına ışık tutarken, bir yandan da ruhumuzun onu tamamlayan bir başka ruhla karşılaştığında nasıl tutkuyla bağlandığını, en sıradan insan yaşamının bile nasıl derin bir anlama bürünebildiğini gözler önüne seriyor.

Haber Yayın Tarihi: 19.09.2018 10:14 Kaynak: BültenlerSon Dakika

Abdullah Gül'den Elazığ depremiyle ilgili dikkat çeken çıkış: Umarım uyarıcı olur
Vatandaş, deprem bölgesine gelen İmamoğlu'na çağrıda bulundu: Müteahhitler tutuklansın Cedi Osman'ın Elazığ depremi paylaşımı tepki çekti

Son Dakika Haberleri