Bu Video Tık Rekoru Kırıyor! - Son Dakika

Bu Video Tık Rekoru Kırıyor!

17.02.2012 22:45

İçinde bir ülkenin devlet başkanının yer aldığı bu görüntüler, 3 günde 3 milyon kişi tarafından izlendi.

Dijital efekt ve kurgu tekniklerinin verdiği imkanlarla oluşturulan bir video, özellikle Rusya'da izleyenleri şaşkına çeviriyor. İnternette yayımlanan söz konusu videoda Rusya Başbakanı Vladimir Putin parmaklıklar arasında görünüyor.

Rusya Başbakanı Vladimir Putin'in parmaklıklar arkasındaki kurgu görüntüleri internette üç günde yaklaşık 3 milyon kişi tarafından izlendi.

YouTube'da yayımlanan videonun, bir zamanlar Rusya'nın en zengin işadamı olan, eski petrol devi Mikhail Hodorkovski'nin 2010 yılındaki bir duruşmasının görüntülerinin dijital olarak değiştirilmesiyle elde edildiği belirtildi.

Hodorkovski'nin 2003 yılında başlayan yargı süreci, Putin'in iktidarına karşı gelmesine misilleme olarak yorumlanmıştı.

Rusya'da 2000 ila 2008 yıllarında devlet başkanlığı yapan, 4 Mart'ta yapılacak seçimde üçüncü kez bu göreve aday olan Putin son dönemde halkın tepkisini çekiyor.

Bu arada Putin'in destekçilerinin de Putin'in yönetimde olmaması halinde ülkenin düşebileceği kaos ortamıyla ilgili kendi görüntülerini yayımladığı kaydedildi.

Bu Video Tık Rekoru Kırıyor!

- Kaynak: Diğer

Son Dakika Güncel Bu Video Tık Rekoru Kırıyor! - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti 13 yaşındaki kıza aşk mektubu yazan 61 yaşındaki sapık tutuklandı Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret