Bu Yumurtalar Gülümsüyor - Son Dakika

Bu Yumurtalar Gülümsüyor

30.05.2015 11:16
Bu Yumurtalar Gülümsüyor, System.String[]

Osmancık Akşemseddin İlkokulu Kelebekler anasınıfı öğrencileri yaptıkları uygulamalarla yumurtaları gülümsetiyor.

Arkadaşları Erdem Penpe'nin annesi Gülnur hanımı sınıflarında aile katılımı etkinlikleri kapsamında konuk eden minikler yumurtadan hacıyatmazlar yaptılar. Osmancık devlet hastanesinde görev yapan hemşire Gülnur hanım Kelebekler için yaptığı gösterisinde içini boşalttığı yumurtaların içerisine bilyeler yerleştirerek ağırlık merkezi oluşmasını sağladı.

Eşi sağlık memuru İzzet Penpe'nin de desteği ile hacıyatmaz yumurtaları gülümsetmek için gülümseyen yüz figürleri çizildi. Renk renk zamanla gülümseyen,neşeli ve üzülen hacıyatmazlar sahip olan minikler daha sonra marifetlerini perde gerisinde sergilediler. Öğretmenleri Selma Karakaş'ın da yönlendirmesi ile sınıflarındaki gölge oyunu perdesinde sahne alarak sıra ile arkadaşlarına hacıyatmaz oyunu oynayarak neşeli dakikalar geçirdiler.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Bu Yumurtalar Gülümsüyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 29 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 185 kişi vefat etti, 29 bin 281 yeni vaka tespit edildi Formula 1'de korkunç kaza! Romain Grosjean'ın aracı ikiye bölündü Manchester United'dan müthiş geri dönüş! Cavani takımını ipten aldı 6'ncı kattan düşen 13 yaşındaki oğlunun öldüğünü öğrenen baba, sinir krizi geçirdi Kadıköy'de bir gol daha! Meşin yuvarlak 3. kez ağlarla buluştu Tarla sürerken traktörden düşen sürücü, hayatını kaybetti Hezimete uğrayan Paşinyan'dan tarihi itiraf: Azerbaycan'la savaşacak gücümüz kalmadı Anıl Karaer'in top toplayıcı çocuğa doğru sert bir vuruş yaptı ve büyük tepki çekti