Buca'nın "Şirinleri" Gölet'te Buluştu - Son Dakika

Buca'nın "Şirinleri" Gölet'te Buluştu

5 yıl önce

Buca Şirinler Anaokulu öğrencileri yıl boyu yaptıkları el işi ve resim çalışmalarını Buca Gölet'te düzenlenen kahvaltıda ailelere sergilediler.

Buca'nın

Buca'da çeyrek asırdır hizmet veren bugüne kadar Cumhuriyet ilkelerine bağlı yüzlerce çocuk yetiştiren Şirinler Anaokulu'nun minik yürekleri yıl boyunca büyük özenle hazırladıkları el emeği ürünlerini ve resimlerini aileleri ile paylaşmanın heyecanını yaşadılar.

Buca Gölet'te bir araya gelen anaokulu öğrencileri hem eğlendiler hem de eserlerini aileleri ile paylaşmanın gururunu yaşadılar. Sergide en çok ilgi gören köşe ise öğrencilerin minik elleri ve kocaman yürekleri ile yaptıkları Atatürk ve Cumhuriyet temalı çalışmalar oldu. Buca Şirinler Anaokulu Kurucusu Emine Mayruk Ergök, 29 yıldır hizmet verdiklerini ancak her yıl ilk günkü heyecanı yaşamaya devam ettiklerini söyledi. Henüz hayatın başındaki miniklerin yıl boyu yetenekleri doğrultusunda yaptıkları çalışmaları ailelerine göstermekten gurur duyduklarını belirten Ergök, "Yaptığımız bu çalışmalarla çocuklarımızın yeteneklerini de gözlemliyoruz ve eğitim hayatları boyunca hangi konularda başarılı olabilecekleri konusunda ailelere bilgiler veriyoruz" dedi.

Haber Yayın Tarihi: 13.05.2015 04:29 Kaynak: BültenlerSon Dakika

Tarladan ürün aldı, parasını sulama borusuna sıkıştırıp gitti
Bakan Selçuk, okul müdürünün velilere gönderdiği mesajı paylaştı Okul müdürünün eşinden, öğrenciye tepki çekecek sözler: Annen önce okuma yazma öğrensin