Bucak Kaymakamı Zihinsel Özürlüler Derneğini Ziyaret Etti - Son Dakika

Bucak Kaymakamı Zihinsel Özürlüler Derneğini Ziyaret Etti

18.02.2012 13:48
Bucak Kaymakamı Zihinsel Özürlüler Derneğini Ziyaret Etti, System.String[]

Bucak Kaymakamı Osman Hacıbektaşoğlu, Bucak Bedensel ve Zihinsel Özürlüleri Koruma ve Yaşatma Derneği Sağlıklı Yaşam Merkezini ve Hobi Atölyesi'ni ziyaret etti.

Bucak Kaymakamı Osman Hacıbektaşoğlu, Bucak Bedensel ve Zihinsel Özürlüleri Koruma ve Yaşatma Derneği Sağlıklı Yaşam Merkezini ve Hobi Atölyesi'ni ziyaret etti.

Ziyareti sırasında engelli vatandaşlarla sohbet eden Kaymakam Hacıbektaşoğlu, yaşam merkezinde yapılan çalışmalar hakkında Dernek Başkanı Mehmet Öztop ve Yönetim Kurulu üyesi Halil Demirel'den bilgi aldı. Hacıbektaşoğlu, merkezde engellilerin meslek sahibi olarak aile bütçelerine katkıda bulunmalarının amaçlandığını söyledi.

Dernek yönetimi, hobi atölyesini daha geniş bir alana taşımak için Hacıbektaşoğlu'ndan yardım istedi.

- BURDUR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bucak Kaymakamı Zihinsel Özürlüler Derneğini Ziyaret Etti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sağlık çalışanı istedi, Bakan Koca tüm 112 personeline aşure gönderdi Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Ermenistan, Azerbaycan ordusuna karşı çocuk askerleri kullanıyor Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisini geri çağırdı 17 yaşındaki genç, dut ağacına bağladığı iple kendini astı Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı