Bücür', Adana'da İzleyiciyle Buluştu - Son Dakika

Bücür', Adana'da İzleyiciyle Buluştu

25.09.2018 11:13
Bücür', Adana'da İzleyiciyle Buluştu, System.String[]

ADANA 25'inci Film Festivali kapsamında Umut Kırca'nın yönettiği, başrollerini Berat Efe Parlar, Taner Barlas, Seçkin Özdemir ve Seren Şirince'nin üstlendiği 'Bücür' filmini izleyiciye gösterimine sunuldu.

ADANA 25'inci Film Festivali kapsamında Umut Kırca'nın yönettiği, başrollerini Berat Efe Parlar, Taner Barlas, Seçkin Özdemir ve Seren Şirince'nin üstlendiği 'Bücür' filmini izleyiciye gösterimine sunuldu.

Özellikle çocukların büyük ilgi gösterdiği film gösterimine yönetmen Umut Kırca'nın yanı sıra oyuncular Berat Efe Parlar, Taner Barlas, Hamdi Kahraman, Ali Rıza Tanyeli katıldı. Film gösteriminden sonra izleyicilerin sorularını yanıtlayan ekip, Adana halkının filme olan ilgisinden dolayı teşekkür etti. Özellikle çocuklar Berat Efe Parlak ile fotoğraf çektirmek için sıraya girdi. Kırca, Adana'nın Türk Sineması için çok ayrı bir yeri olduğunu ve olmaya da devam edeceğini belirtti.

'İDOLÜM CEM YILMAZ'

Filmin başrol oyuncularından Berat Efe Parlak, Adana'da olmaktan büyük mutluluk ve heyacan duyduğunu belirterek şöyle konuştu:

"Burada olmak ve festivaldeki bir filmde oynamış olmak çok güzel bir duygu. Oyunculuğu çok seviyorum ve ileride idolüm olan Cem Yılmaz gibi kendi filmimi çekmek ayrıca oyunculuğa devam etmek istiyorum. Bu sene de Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi'ne başladım. Umarım bir gün onun gibi bir sanatçı olabilirim." - Adana

Kaynak: DHA

Son Dakika Kültür Sanat Bücür', Adana'da İzleyiciyle Buluştu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Yerde bulduğu kaya parçası sayesinde 2 milyonluk servete kondu Neven Subotic, Denizlispor ile sözleşmesini tek taraflı feshetti İşten eve erken gelen kadın, kendisini aldatan erkek arkadaşını başka bir kadınla bastı! O anlar kamerada Bahar Candan, ablası Nihal Candan ile dudak dudağa poz verdi Ukrayna önce Türk SİHA'sı satın aldı sonra SİHA'ları yok edecek silah geliştirdi: Cobra-AntiDrone Otobüs şoförü, bulduğu içi altın dolu çantayı sahibine teslim etti "Polisi ararsan yüzünde sigara söndürürüm" tehdidini affetmeyen Feyza Aktan, Özcan Deniz için uzaklaştırma kararı aldırdı İran'ı karıştıran televizyon programı: Ruhani için 'uyuşturucu madde kullanıcısı' imasında bulundular