Bücür", Cem Yılmaz'ın İzinde - Son Dakika

Bücür", Cem Yılmaz'ın İzinde

25.09.2018 11:38
Bücür

25. Uluslararası Adana Film Festivali’ndeki galada hayranlarıyla buluşan 15 yaşındaki oyuncu Berat Efe Parlar, sinema serüvenini hem oyuncu hem de yönetmen olarak sürdürmek istediğini söyledi.

25. Uluslararası Adana Film Festivali'ndeki galada hayranlarıyla buluşan 15 yaşındaki oyuncu Berat Efe Parlar, sinema serüvenini hem oyuncu hem de yönetmen olarak sürdürmek istediğini söyledi.

Filmin Yönetmeni Umut Kırca ve oyuncular Berat Efe Parlar, Taner Barlas, Hamdi Kahraman ve Ali Rıza Tanyeli, Adanalı sevenleriyle bir araya geldi.

Bücür'ün başrol oyuncusu Berat Efe Parlar, 4 yaşından beri oyunculuk yaptığını belirtip, kariyerinde Cem Yılmaz'ı örnek aldığını söyledi.

Türk Sineması'nda çok köklü ve önemli bir yere sahip olan Adana Film Festivali'nin konuğu olmaktan kıvanç duyduğunu kaydeden Berat Efe Parlar, "Sinemadaki idolüm Cem Yılmaz. Onun gibi milyonların sevgilisi bir sanatçı olmak istiyorum. Hem yönetmen, hem de oyuncu olarak filmler çekmeyi hedefliyorum" dedi.

Yönetmen Umut Kırca ise gençlerin ön planla olduğu bir eser ortaya çıkarmayı hedeflediklerini, 21 Eylül'de vizyona giren Bücür'ün seyirciden çok pozitif tepkiler aldığını görmekten büyük mutluluk duyduklarını dile getirdi. Umut Kırca, "Bücür, yetimhanede çocukluğunu yaşayan bir gencin ailesini bulma yolculuğunu anlatıyor. Bücür'ün ailesini ararken başına gelen heyecan dolu olayları anlatıyor. Güzel bir iş yaptığımızı düşünüyorum. Galalarda seyircilerin pozitif tepkileri de bunu ispatlıyor. Umarım, Bücür'ün yeni maceralarını da çekeriz" diye konuştu. - ADANA

Bücür , Cem Yılmaz'ın İzinde
Bücür , Cem Yılmaz'ın İzinde
Bücür , Cem Yılmaz'ın İzinde
Bücür , Cem Yılmaz'ın İzinde

Kaynak: İHA

Son Dakika Magazin Bücür', Cem Yılmaz'ın İzinde - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'nin yeni başkanı Joe Biden Beyaz Saray'da! Koltuğa oturur oturmaz Trump'ın izlerini silmeye başladı Süleyman Soylu'dan adalet isyanı: Anneme küfür eden alçak serbest, Bakan olsam ne yazar! Vatandaşın çektiği 'ayçiçek yağı' videosu, sosyal medyanın gündeminde oturdu Mustafa Cengiz'in başlattığı kampanya soruldu, Terim'in yüzü şekilden şekile girdi 220 gün sonra sahalara dönen Muslera'ya Arda Turan'dan büyük jest Bir çocuk babası adam, evinde soğuktan donarak öldü Çıplak halde cansız bedeni bulunan fenomenin boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı Otopark çıkışında ödeme yapmak isteyen genç kadının kafası ödeme cihazı ve aracının kapısına sıkıştı