Budapeşte'de Sinema Eğitimi Fırsatı - Son Dakika

Budapeşte'de Sinema Eğitimi Fırsatı

25.08.2015 11:59
Budapeşte'de Sinema Eğitimi Fırsatı, System.String[]

Film yapımı alanında dünyada en son teknolojik gelişmelerin uygulandığı Digital Film Academy, Macaristan’ın en köklü ve en iyi üniversitesi olan Eötvös Lorand Unıversıty (E.L.T.E.) bünyesinde bulunan Budapest Film Academy (BFA)‘nin sinema programlarıyla işbirliği yapıyor.

Film yapımı alanında dünyada en son teknolojik gelişmelerin uygulandığı Digital Film Academy, Macaristan'ın en köklü ve en iyi üniversitesi olan Eötvös Lorand Unıversıty (E.L.T.E.) bünyesinde bulunan Budapest Film Academy (BFA)'nin sinema programlarıyla işbirliği yapıyor.

Sektöre yeni ve bağımsız sinemacılar yetiştirmeyi amaçlayan Digital Film Academy, Budapest Film Academy'nin sinema eğitim programlarıyla işbirliği yaparak genç sinemacılara yeni ve güncel bir kariyer fırsatı sunuyor. ECTS (European Credit Transfer System) kredisi olanağıyla eğitime Türkiye ve Avrupa üniversitelerinde devam etme şansı veren programda, aynı zamanda Oliver Stone, Alan Parker, Joe Eszterhas, Nimród Antal, Laurie Hutzler gibi önemli sinemacıların Master Class seminerlerine katılım imkanı bulunuyor.

DFA'dan Kişiye Özel Kariyer Danışmanlığı

Genç sinemacılar ve sinema sektöründe kendisini geliştirmek isteyenler, Avrupa'nın en güzel başkentlerinden biri olan Budapeşte'de Digital Film Academy farkıyla senaryo, yönetmenlik, sinematografi, yapımcılık, sinemacı bakış açısıyla film analizleri, kamera-ışık, ses kayıt teknikleri ve kurgu gibi dersleri alabilme fırsatı yakalayacak. Program sonrasında katılımcılara; Digital Film Academy İstanbul bünyesinde tamamlayıcı eğitimlerin yanı sıra DFA tarafından kariyer danışmanlığı ve staj imkanları veriliyor. - İSTANBUL

Kaynak: İHA

Son Dakika Dünya Budapeşte'de Sinema Eğitimi Fırsatı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

3 bölüm sonra final yapacak olan Çukur'da bir veda daha! Vartolu, Nedim'i öldürdü 3 bölüm sonra final yapacak olan Çukur'da bir veda daha! Vartolu, Nedim'i öldürdü Özcan Deniz ve Feyza Aktan'ın çocuğunun bakıcısı suskunluğunu bozdu: Babasına 'dede' dedirtiyordu Özcan Deniz ve Feyza Aktan'ın çocuğunun bakıcısı suskunluğunu bozdu: Babasına 'dede' dedirtiyordu Futbol dünyası Filistin için tek yürek oldu! Yıldız futbolcular paylaşımlarıyla İsrail'e tepki gösterdi Futbol dünyası Filistin için tek yürek oldu! Yıldız futbolcular paylaşımlarıyla İsrail'e tepki gösterdi Fatih Altaylı kendisine gelen mesajı canlı yayında okudu! 'Ganyan bayi' polemiği balon çıktı Fatih Altaylı kendisine gelen mesajı canlı yayında okudu! 'Ganyan bayi' polemiği balon çıktı İsveç Dışişleri Bakanı Linde'den Kudüs saldırılarına tepki: İsrail'in uyguladığı şiddet çok endişe verici İsveç Dışişleri Bakanı Linde'den Kudüs saldırılarına tepki: İsrail'in uyguladığı şiddet çok endişe verici Papağana işkence videosuyla tepki çeken MasterChef Murat, yeni imajıyla gündem oldu Papağana işkence videosuyla tepki çeken MasterChef Murat, yeni imajıyla gündem oldu İsrail'in saldırganlığının nedeni uzmanlar yorumladı: Netanyahu'nun oy kaygısı İsrail'in saldırganlığının nedeni uzmanlar yorumladı: Netanyahu'nun oy kaygısı Cami hoparlöründen beddua gibi kaside! Soruşturma başlatıldı Cami hoparlöründen beddua gibi kaside! Soruşturma başlatıldı
Advertisement