Son Dakika Haberleri: Bugiad Yönetiminden Aa'ya Ziyaret

Bugiad Yönetiminden Aa'ya Ziyaret

8 yıl önce

Bursa Girişimci İşadamları Derneği (BUGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Fuat Er, derneğin yönetim kurulu üyeleriyle Anadolu Ajansı (AA) Bursa Bölge Müdürlüğü'nü ziyaret etti.

Bugiad Yönetiminden Aa'ya Ziyaret, System.String[]

Bursa Girişimci İşadamları Derneği (BUGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Fuat Er, derneğin yönetim kurulu üyeleriyle Anadolu Ajansı (AA) Bursa Bölge Müdürlüğü'nü ziyaret etti.


AA Bölge Müdürü Kamuran Akkuş ile görüşen Er, BUGİAD'ın çalışmaları hakkında bilgi verdi.


Toplum için ülkenin geleceği için harcamayı vazife bilen 11 gönül adamının adım atmasıyla yola çıktıklarını vurgulayan Er, "Büyük bir ülkenin büyük bir ekonomiyle, büyük ekonominin büyük markalarla olacağını savunan bir fikir çerçevesinde bir araya geldik. BUGİAD, üretime dayalı bir ekonominin gerekliliğine dayanan, her şeyi devletten beklemeyen, kendi sorululuğunu da bilen bir fikirle Bursalılar için hizmete girdi" dedi.


Ali Fuat Er, BUGİAD'ın ekonomide, bilimde, kültürel faaliyetlerde üzerine düşeni her zaman yapmaya hazır olduğunu dile getirdi.


Er, soru üzerine, Mütevelli Heyeti üyesi olduğu Bursa Orhangazi Üniversitesi


(BOÜ) hakkında da bilgi verdi. Er, üniversitenin, Mart ayındaki teftişten sonra önümüzdeki sene tercih kitapçığına girip, öğrenci almaya başlayacaklarını söyledi.


Ali Fuat Er, konuşmasını şöyle sürdürdü:


"Bursa Orhangazi Üniversitesi (BOÜ) bir vakıf yükseköğretim kurumudur. Üç fakülte, 6 bölümle önümüzdeki sene öğrenci almaya başlayacağız. Üniversitemiz şu an inşaatlaşma, kampüsleşme aşamasında. Güzel de bir mekanda yapılıyor. Kent içine ulaşma açısından da metroya yakın bir yerde. Kampüsümüzü belediye otobüslerinde, reklam panolarında görüyorsunuz. Bütün Bursalıları da bu işe sahip çıkmasına davet ediyorum."


- BURSA

Haber Yayın Tarihi: 29.01.2012 01:19 Kaynak: AAEditörün hatası, Fatih Portakal'a özür üstüne özür diletti
PKK tarafından 4 yıl önce kaçırılan asker, ailesine mektup gönderdi Bebek dünyaya gelince ortaya çıktı! Mide bulandıran tecavüz iddiası