Bugün termometrenin 27 dereceyi gösterdiği Zonguldak'ta, yarın yağmur bekleniyor - Son Dakika

Bugün termometrenin 27 dereceyi gösterdiği Zonguldak'ta, yarın yağmur bekleniyor

18.09.2021 17:05

Zonguldak'ta termometrenin 27 dereceyi göstermesini fırsat bilen vatandaşlar, yazın son günlerinin tadını çıkarmak için Kapuz Plajı'na akın etti. Plajda renkli görüntüler oluştu. Ancak Meteoroloji'den yapılan uyarıya göre yarın kentte yağmur bekleniyor.

Türkiye genelinde hava sıcaklıkları düşüşe geçerken, yağışlar da etkisini göstermeye devam ediyor. Zonguldak'ta ise hava sıcaklığının yazdan kalma halini gören vatandaşlar, plaja akın etti.

Kent merkezinde 27 dereceye kadar çıkan sıcak hava nedeniyle hem hafta sonunu hem de sıcak hava nedeniyle Kapuz Plajına akın etti. Sahillere akın eden vatandaşlara hem güneşin hem de denizin keyfini çıkarttı.

Vatandaşların 27 derece sıcaklıkta denize girdiği Zonguldak'ta yarın yağmur bekleniyor

"DENİZE GİRMEK İÇİN EN GÜZEL ZAMAN"

Kapuz Plajı sorumlusu Korkmaz Kartal, Zonguldak'ta denize girebilecek en güzel zamanlardan biri Eylül ayı sezonun sonuna doğru yaklaşıyoruz. Kapuz Plajında hava ve deniz güzel olduğu sürece insanlar buraya rağbet gösteriyor. Çok şükür bu sene çok güzel bir sezon geçirdik. Herhangi bir kaza bela olmadan şu zamana kadar geldik. Çok az bir zaman kaldı sezonu tamamlamamıza inşallah bundan sonraki sezonlarda da bu şekilde geçer" şeklinde konuştu.

Vatandaşların 27 derece sıcaklıkta denize girdiği Zonguldak'ta yarın yağmur bekleniyor

"YARIN YAĞIŞ BEKLENİYOR"

Meteoroloji yetkililerinden edinilen bilgiye göre kent merkezinde 27 dereye çıkan hava sıcaklığı yarından itibaren yerini yağışlı havaya bırakması bekleniyor. Yarından itibaren etkili olması beklenen yağışların önümüzdeki haftaya kadar sürmesi bekleniyor.

Bugün termometrenin 27 dereceyi gösterdiği Zonguldak'ta, yarın yağmur bekleniyor

Son Dakika Yaşam Bugün termometrenin 27 dereceyi gösterdiği Zonguldak'ta, yarın yağmur bekleniyor - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Son Dakika: 34 kişinin öldüğü Suruç katliamı davasında karar! Her kurban için ayrı ceza verildi 19:46 Son Dakika: 34 kişinin öldüğü Suruç katliamı davasında karar! Her kurban için ayrı ceza verildi Son Dakika: Seksenler dizisinin sevilen oyuncusu Kemal Kuruçay hayatını kaybetti 19:24 Son Dakika: Seksenler dizisinin sevilen oyuncusu Kemal Kuruçay hayatını kaybetti Türkiye'nin gündemine oturan Fatma Karadağ'ın umre dolandırıcılığı bu kadarı da olmaz dedirtti 18:39 Türkiye'nin gündemine oturan Fatma Karadağ'ın umre dolandırıcılığı bu kadarı da olmaz dedirtti
Bir dönem gündeme oturan Büyükşen çifti cinayetinin Afgan uyruklu şüphelisi tahliye edildi 18:07 Bir dönem gündeme oturan Büyükşen çifti cinayetinin Afgan uyruklu şüphelisi tahliye edildi Durmak bilmeden yükselen dolara AK Partili Şamil Tayyar'dan da tepki geldi: Mutlaka bir izahı olmalı 17:34 Durmak bilmeden yükselen dolara AK Partili Şamil Tayyar'dan da tepki geldi: Mutlaka bir izahı olmalı Düğün günü altınları çalınan çifte güzel haber! Hırsız kameralardan kıskıvrak yakalandı 16:58 Düğün günü altınları çalınan çifte güzel haber! Hırsız kameralardan kıskıvrak yakalandı
Gündem olan baldız fetvasıyla ilgili Diyanet'ten açıklama: Algı operasyonlarıyla zihinleri bulandırmaya çalışıyorlar 16:39 Gündem olan baldız fetvasıyla ilgili Diyanet'ten açıklama: Algı operasyonlarıyla zihinleri bulandırmaya çalışıyorlar İngiltere bu görüntüyle sarsıldı! İğneli saldırıların son kurbanı 20 yaşındaki üniversite öğrencisi oldu 15:35 İngiltere bu görüntüyle sarsıldı! İğneli saldırıların son kurbanı 20 yaşındaki üniversite öğrencisi oldu
Advertisement