Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Bugünün Gündemi - 29 Mayıs 2022 - Son Dakika

Bugünün Gündemi - 29 Mayıs 2022

Bugünün gündeminde Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz'ın ODTÜ Mezunları Birliği Vakfı Konağı açılışına katılması, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş'ın ziyaretleri, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu'nun Adana'daki incelemeleri, UEFA Şampiyonlar Ligi Finali, A Milli Erkek Voleybol Takımı'nın Romanya ile karşılaşması, Hentbol Kadınlar Süper Lig'in play-off final serisi, Hentbol Erkekler Süper Lig'in 3'üncülük mücadelesi, Fransa Açık'ın tek kadınlar finali ve Galatasaray Spor Kulübü Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı yer alıyor.

Bugünün Gündemi - 29 Mayıs 2022
10.06.2023 - 00:03,

6 Nisan 1920

1- Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, ODTÜ Mezunları Birliği Vakfı Konağı açılışına katılacak.

(Ankara/14.00)

YASAMA YÜRÜTME SİYASET

1- Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, AFAD Koordinasyon Merkezini, AK Parti İl Başkanlığını, Karacasu Konteyner Kenti, Hatay Valiliği AFAD Koordinasyon Merkezini, Bekir Apaydın Sosyal Marketi ve prefabrik kenti ziyaret edecek, Gündüzlü Bakım ve Aktif Yaşam Merkezinin açılışına katılacak.

(Kahramanmaraş/09.30-15.45)

EKONOMİ FİNANS

1- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Çukurova Havalimanı şantiyesinde incelemenin ardından basın açıklaması yapacak, İl Koordinasyon Toplantısına katılacak, 15 Temmuz Şehitleri Köprüsü'nde incelemede bulunacak, MHP ve AK Parti il başkanlıklarını ziyaret edecek.

(Adana/11.30-17.00)

SPOR

1- UEFA Şampiyonlar Ligi Finali'nde İngiltere'nin Manchester City takımıyla İtalya'nın Inter ekibi, Atatürk Olimpiyat Stadı'nda karşı karşıya gelecek.

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, maçı statta izleyecek.

(İstanbul/22.00)

2- A Milli Erkek Voleybol Takımı, 2023 CEV Avrupa Altın Ligi A Grubu'ndaki dördüncü maçında deplasmanda Romanya ile karşılaşacak.

(Braşov/17.00)

3- Hentbol Kadınlar Süper Lig'in play-off final serisinde Kastamonu Belediyespor ile Konyaaltı Belediyespor, beşinci ve son maçta karşı karşıya gelecek.

(Kastamonu/15.00)

4- Hentbol Erkekler Süper Lig'in 3'üncülük mücadelesinde Beşiktaş Yurtbay Seramik ile Spor Toto ikinci maçta karşılaşacak.

(İstanbul/14.00)

5- Teniste sezonun ikinci grand slam turnuvası Fransa Açık'ın tek kadınlar finalinde Polonyalı Iga Swiatek ile Çek Karolina Muchova karşı karşıya gelecek.

(Paris/16.00)

6- Galatasaray Spor Kulübü Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı, tüzük tadili gündemiyle gerçekleştirilecek.

(İstanbul/10.00)

***

Anadolu Ajansının yayımladığı haber, görüntü, fotoğraf ve internet ile wap için oluşturduğu her türlü bilgi, abone olmayanlar tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz. Abonelerimiz de sözleşme kapsamı dışında bu yayınları çoğaltamaz, başka kurum ve kuruluşlara aktaramaz. Aykırı davrananlar hakkında hukuki ve cezai her türlü başvuru hakkımız saklıdır.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Bugünün Gündemi - 29 Mayıs 2022 - Son Dakika


Advertisement