"Bukalemun Projesi" 4 Kasım'da sahnelenecek - Son Dakika

"Bukalemun Projesi" 4 Kasım'da sahnelenecek

01.11.2019 16:30

"Bukalemun Projesi" başlıklı Anadolu rock konseri, İstanbul Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğinde 4 Kasım'da Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu'nda sahnelenecek.

"Bukalemun Projesi" başlıklı Anadolu rock konseri, İstanbul Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğinde 4 Kasım'da Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu'nda sahnelenecek.

"Enstrümantal müziğin olanaklarını zorlayan şef" olarak işaret edilen Hakan Şensoy'un yönettiği konserde, solist olarak Çağ Erçağ ve Nurkan Renda müzikseverlerle buluşacak.

Solistlere ise bas gitarda Levent Candaş, tuşlu çalgılarda Uğur Gülbaharlı ve vurmalı çalgılarda Emre Günay eşlik edecek.

Projenin repertuvarında yer alan Özkan Uğur'un "Sude", Melih Kibar'ın "Çoban Yıldızı", Orhan Gencebay'ın "Hatasız Kul Olmaz", Samir Yazbek'in "WeliWeli Men HobbounWeli", Erkin Koray'ın "Estarabim", Özer Şenay'ın "Arap Saçı" ve Cem Karaca'nın "Namus Belası"nın yanı sıra birçok eser seslendirilecek.

Hakan Şensoy'un eser düzenlemelerini gerçekleştirdiği proje, 2015 yılında Çağ Erçağ ile Hakan Şensoy'un bir konserin program seçimini tartıştıkları sırada, yine Şensoy'un "Biraz renk değiştirelim" cümlesi üzerine ortaya çıktı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 'Bukalemun Projesi' 4 Kasım'da sahnelenecek - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Charlie Hebdo'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a alçak saldırı! Ahlaksız karikatüre Türkiye'den tepki yağıyor Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi Bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe'nin cinsel organı göründü